Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az e-cigirol?

Mi a véleményetek az e-cigirol?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egyet szerintetek artalmatlan? Ha nikotin mentes likviddel használnám?

2016. márc. 24. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Felejtős.
2016. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kornél bácsi válasza:
100%

Szia,


Jómagam 2 éve e-cigizem, előtte 6 évig cigiztem. Nekem csak pozitív tapasztalatom van :)

Be kell vallanom, hogy én nem leszokás miatt váltottam ecigire, hanem mert akartam valamit a cigi helyett, ami olcsóbb és új munkahelyen az egyik kolegánál láttam először.


Nem volt büdös, nem ég benne semmi, nincs hamu nincs papír, kátrány szénmonoxid.. és még az ára is olcsóbb havi szinten.


Így hát 2 évvel ezelőtt megvettem az első késztetem. Azóta van egy komolyabb, de nem bánom. Amit észre vettem: Jobban érzem az ízeket, illatokat... busz másik végéből megérzem, ha valaki dohányzik és meg kell mondjam, hogy zavar!


Az első 1 hónapban még kellett 1-1 szál. a 2. hónap végére már kimondottan sza.r íze volt a sima ciginek. 3 hónapja kíváncsiságból kértem egy cigit.. 3 szippantás és eltapostam, hogy köszönöm, de elég volt egy életre.



Azóta: Köszönöm, tized annyiba kerül az ecigim és maximálisan pótolja a sima cigit.. sőt még/illata is jó.

2016. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó jól leírta. Ugyan ez a tapasztalatom, csak én előtte 17 évig dohányoztam. 1 éve viszont csak e-cigit szívok, és tökéletesen megfelel.


Hozzáteszem, hogy egyáltalán nem ártalmatlan. Sokkal, de sokkal egészségesebb mint a cigi, de nem ártalmatlan.

Csak azoknak tudom ajánlani akik amúgy is több éve cigiznek, viszont szeretnék kicsit egészségesebben művelni azt.


Egy nem dohányzónak szvsz tök hülyeség. Annyira nem finom, vagy jó az íze, mint mondjuk egy cukorkának, vagy gyümölcsnek. Ártani valamennyire biztos, hogy árt, menőnek sem menő, szóval nem értem meg, ha egy nemdohányos ecigizni akar.

2016. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor én jövök, egy újabb e-cigis. Namost, én ugyan csak 3 évig cigiztem (mostanság is 1-1 szál befut), már inkább szívok elektromosat. Nem tudom, hogy te cigizel-e kedves kérdező, ha nem, akkor nem is érdemes belekezdened! Ha pedig dohányzol, véletlenül se nikoten mentessel kezdj, annak semmi értelme, egyszer szívtam nikotinmenteset, annyi, hogy füstöl, de nem érzel semmit, hogy lemegy a tüdödbe, mintha csak levegőt szívnál. Amire viszont nagyon figyelj oda, az a nikotin mennyisége, a liquit íze, és a készlet minősége, nem mindegy miből szívsz. Ezen az oldalon szakérőktől kapsz választ azonnal a live chat által: www.oxygain.hu
2016. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó vagyok, vétettem egy pár hibát bocsánat :D *nikotin *liquid. AMúgy a véleményem az ecigiről: Nekem bevált, még most beesik egyegy szál, de ez azért van, mert rossz készletet vettem, majd be kell szereznem másikat. Amúgy 2 éve használom, de még istenigazából a liquidet ami nekemmegfelelő lenne, nem igazán találtam meg, talán a citromos ami eddig a legjobb volt. Nekem sokkal olcsóbbra nem jön ki, mert én töltöm a cigit, nagyjából egy árban vannak. Körültekintőnek kell lenni, mert nem olcsó egy készlet, de az ára megtérül! Én kezdőkészletnek egy eGo BVC készletet ajánlok.
2016. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!