Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13ev utan leszoktam a cigirol...

13ev utan leszoktam a cigirol mit csináljak hogy reggel az a dolog is menjen ne csak a leszokás?

Figyelt kérdés

Mar mindent megpróbáltam.

Meleg tej, tea, gyógytea, kefir joghurt lenmag olaj ...

Legutóbb negy napja voltam WC n akkor is par bogyó es előtte is harom napig semmi.

Egyszer mar leszoktam es emiatt szoktam vissza mert majd bele örültem h tele van az egesz mindenem nem kapok levegőt se a bél tartalomtol.

Ragyujtottam azonnal volt aminek lennie kellett.

Utan miden reggel sőt napokig naponta többször is de bocs olyan méretekben es mennyiségben hogy szerintem előtte hetekig halmozódott bennem a cucc.

Ezt nem akarom most.

Letettem a cigit es megy is csak tudnék WC re menni.

Ez öli meg az egészet.

Segítsetek.

Hashajtozmi nem akarok



2015. okt. 24. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam ugyanez volt a helyzet. Ami segített: éhgyomorra meleg csapvíz és 100% narancslé. Napközbe 1-2 bögre zöldtea. Próbáld ki hátha neked is segít.
2015. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszonom de szerintem ezek csak akkor használnak ha egyebkent ilyeneket nemiszol

Es en napi szinten ittam eddig is zöld teát

Meleg vizet es narancs levet is

2015. okt. 24. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Amíg helyre nem áll a bélműködésed hanyagold a kenyeret, burgonyát, tésztát, rizst. Egyszer én is emiatt szoktam vissza de nagy butaság volt, csak kell egy kis idő.

Meleg csapvíz, narancslé nagyon jó ha éhgyomorra fogyasztod. Kipróbálhatod a mira vizet vagy hunyadi gyógyvizet.

2015. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj h egyebkent is iszom sok gyümölcs zöldség levet es sportolok is

Tehat ha egeket fogyasztom nem működik jobban semmi hisz eddig is ettem ittam ilyeneket

Ma pl reggel ehgyomorra ittam egy deci olíva olajat forró fizzel semmi

Aztan meleg joghurtot lenmaggam semmi

Kávé semmi

Zöld tea semmi

Feladtam

Este veszek be hashajtot

2015. okt. 25. 18:38
 5/10 anonim válasza:
lekvároskenyér
2015. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

hétvégén ráálttama témára nos minden megvolt MÉG A HASHAJTÓ IS és semmi.

az elmult egy hétben egy nyuszibogyó sikerült.

már rohadtul fel vagyok fujodva

ehet én lekvárt szilvát olajat citromot meg minden félét semm:(

ma még egy kisérlet:vettem kamillát és egész nap kamilla teát fogok inni


ja voltam uszni, minden napő sétáltam 5 kilómetert tehát a moszgás is megvolt

mikor jön ez helyre?????


rá kell gyujtani hogy tudjak wcre meni?

2015. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rágyújtani hanem vegyél mira vizet. Mások is leszoktak már ( pl én) és csak meg kell várni míg helyre áll. Ne stresszelj ezen és menni fog.
2015. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így reagál a szervezeted. Nyuszibogyózol, használj glicerines kúpot mert besűrűsödött a végbeledbe.
2015. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne add fel, javulni fog. Egyél sok gyümölcsöt, főleg almát, igyál sok folyadékot és mozogj. Napról napra jobb lesz, én három éve hagytam abba, 15 év után, megérte. A székrekedés csak egy elvonási tünet, ugyanolyan mint a sóvárgás stb. néhány hónap és teljesen elmúlik, de javulni már hamarabb javulni fog..
2015. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igyál gyömbér teát vagy egyél valami csicsókás ételt. Nálunk most épp csicsókás paprikás krumpli van, anyukámon csak ez segít.
2015. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!