Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlotok?...

Milyen cigit ajánlotok? (Djarum Special helyett)

Figyelt kérdés

Tudom, semmilyet..azon kívül.

Nem vagyok nagy dohányos, hetente elszívok 2 szálat, vagy annyit sem. Ritkán viszont, ha buli van, akkor elmegy egyszerre egy fél doboz kb., vegyesen.

Djarum Special-t szoktam, bár meglehetősen drága, de azt szeretem. Még a Black izgat ezen kívül, de azzal úgymond nem vagyok "előrébb", mert ha jól tudom ugyanolyan drága/ritka.



2016. ápr. 9. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Blacket most vettem észre napokba felemelték 2250 re. Sokaig csak blacket szívtam viszont már áttértem malrboro goldra. Nem rossz és több mint egy ezresselolcsóbb. Vagy gold beyond ami a mentolos változata. De tapasztald ki neked mi ízlik. Mondjuk ha djarum akkor djarum cherry vagy mentol.
2016. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Djarum az igazi. Nekem a Cherry és Vanilla jött be a legjobban, de a Special-t is kipróbáltam. Előtte kipróbáltam még a Benson erdei gyümölcsöst, de ahoz képest a Djarum klasszisokkal jobb.
2016. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szívj Dunhillt. Én is arra tértem át Djarum után. Az elején fura volt hogy nem nyújtja azt a prémium érzést, de mégiscsak fele annyiba kerül mint a Djarum. Ha átszoksz Dunhillra utána már nem is fog ízleni a Djarum, nekem pl olyan rossz volt mikor elszívtam egyet, túl édes volt. Vaniliát szívtam amúgy, a special nem tudom milyen.


Viszont azt tudnod kell, hogy a djarumban elvileg van valamilyen anyag aminek köszönhetően napi 3-4 szálnál nem is tudsz többet elszívni. Pl olyat nem hallani hogy valaki napi szinten szív djarumot. Persze ennek fő oka az ár, de én rosszul lennék már napi 3 szál djarumtól is. Szóval elvileg az a cucc ami benne van megakadályozza hogy rászokj, bár a nikotin miatt szerintem arra is rá lehet szokni.


Visszatérve a dunhillhoz, a pattintós feketét ajánlom, ha nem szereted a mentolos cigiket, akkor ne pattintsd el:) Én sem szoktam.

2016. ápr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!