Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány év cigizestől lehet...

Hány év cigizestől lehet meghalni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem.(én nem cigizem)
2016. ápr. 24. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
0-100 év között bármikor. Nagyon-nagyon sok mindentől függ: mennyit dohányzik valaki, milyen betegségei vannak, milyen betegségekre van hajlama, milyen betegségei lesznek, hogyan étkezik, sportol-e, mit szív, stb. stb.
2016. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én - ha jó számolom - 53 éve szívom, és kicsit még élek.😰
2016. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Dédipapám 96 éves, még mindig él és kb. 82 éves koráig dohányzott (leginkább szivarozott), nagymamám meg most 79 éves, és 60 éve dohányzik. Szóval nem lehet így általánosítani, hogy kit hány év alatt öl meg a dohányzás, valakit soha, valakit hamar.
2016. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

de dédapad nem szivott el egy fél dobozzal se naponta

meg nem csak az a lényeg meddig élsz

hanem hogy cigi nélkül jobb az életed egeszségesebb is

számold ki hány kocsi árát füstölt el nagyapád

na ugye biztos megérte

2016. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ő inkább a szivar nyújtotta élvezetet választotta, mint azt, hogy 5 kocsija legyen. Meg 50 évvel ezelőtt egyáltalán nem volt még létszükséglet az autó.
2016. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem se lehet tudni meddig él az, aki dohányzik. De azt se, hogy meddig él az aki nem. Nem azt mondom, hogy egészséges, de a városi levegő szerintem ártalmasabb. Azt éjjel-nappal folyamatosan belélegzi az ember. Meg kedves 4-es válaszoló. Aki nem dohányzik az se biztos hogy megengedhet magának saját kocsit. Pedig legalább napi egy ezrest spórol, hogy nem vesz dohányt.
2016. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem van egy ismerősöm aki, 12 éves kora óta cigizik, most 18 éves fiú, napi 1 doboz cigit szív. Állandóan köhög, és köpköd, mert jön fel valami Neki.

Persze rengetegszer mondtam/mondom Neki hogy rakja le mert drága, káros stb...de nem nagyon zavarja sajnos....

2016. ápr. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!