Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az már rossz, ha valaki...

Az már rossz, ha valaki reggelente köhög a cigizéstől?

Figyelt kérdés
Fiatalon 17 évesen.

2013. dec. 5. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szerinted jó, neked jól esik?
2013. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha attól van, akkor nagyon rossz, mert 17 évesen még ritka az, aki köhög a cigizéstől, akármilyen korán is kezdte. Nagyon gyenge szervezetről tanúskodik az ilyesmi, amelyet a dohányzás sokkal nagyobb valószínűséggel fog tönkretenni hosszútávon.
2013. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Abba kéne hagynod!Azért köhögsz mert védekezik a szervezeted a tüdődre rakódó nikotin ellen,ha fel is köhögöd a nikotint reggelente akkor leszokás után nem árt gyakrabban orvoshoz menni egy darabig.

Apám is ebbe halt bele,szívta 60 évig ,köhögött minden reggel,aztán leszokott,nem köhögött a nikotin meg dolgozott a tüdejében lévén már nem ürült ki reggelente.1-2szer nagyon beteg lett az orvos azt mondta tüdőgyulladás,de nem az volt csak nem ismerte fel a tüdőrák jeleit.

2013. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a sok önjelölt jótevőnek aki vszin a Jozsón vette a doktoriát :) Egy időután ahogy a szervezeted védekezik kialakult a krónikus hörgőgyulladás,dohányosoknál gyakori,nekemis van. Kissé idegesítő bár annyira nemzavaró. F/17
2013. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts gyengébb cigire ...én is állandóan köhögtem aztán vettem fehér dohányt azóta alig köhögök...az én barátnőm nem cigizett még is meghalt rákban 14 évesen ...én sem dohányoztam de terhesen elkaptam egy kórházi fertőzést amibe a fiam meg is halt és én is éppen hogy nem maradtam a műtőasztalon...persze káros meg szar a cigi de nem csak a dohányosok halnak meg ...
2018. aug. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!