Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EGo-T cigarettat vettem,...

EGo-T cigarettat vettem, egett, kaparo izt erzek, miert?

Figyelt kérdés
Egy hettel ezelott vettem elektromos cigit! EGo-T Teljesen uj, es megis egett az ize! 3-4mp szivasig van az, hogy jo az ize, utana viszont egett, kaparo erzest eszleltem. Ez miert lehet? Illetve a ahova nem szabad mennie liquidnek, kis pocok ferden all egy kicsit, emiatt lehet ez az egett iz?

2016. ápr. 25. 15:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,es olvastam,hogy mossam ki alaposan,meg szivjak 20slukkot ugy,hogy nem nyomom a gombot,2-3alkalomig jo,utana megint rossz az ize!
2016. ápr. 25. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb hetente kell a porlasztot cserélni vagy felújítani (új drótot tekerni és újra vattázni). Ez természetes jelenség egy hét után.
2016. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megég. Túl nagy teljesítményen használod, vagy nincs elég levegőzése (rosszul szívod).
2016. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!