Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Nektek milyen...

Dohányosok! Nektek milyen reggeli rituálétok van?

Figyelt kérdés

Sajnos dohányzom és kávézom is.

Reggelente két kávét iszom,4-5-6 szál cigit elszívok mellé.

Másnak is így indul a nap?

Tudom,hogy baromi egészségtelen,de minden reggel szükségem van erre a fél órás rituáléra.


2016. ápr. 27. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két kávé nekem is, maj egy szál cigi. Mindezt csendben, nyugalomban. Addig fel sem ébredek. Nem tehetek róla, imádom!:) pedig 3 évre le is szoktam! Vagy hogy is mondják, a dohányos nem leszokik, csak abbahagyja...
2016. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel egy kávé mellé egy szál cigi. Nekem ez így elég. :)

Régen ugyanezt ismételtem meg kb fél órával később. Csak egy idő után már nem esett jól a második kávé így hagytam.

2016. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így nézett ki: Egy adag zabkását elnyammogtam utána kávé, közben 1-2 szál cigi, majd futás a vécére :D Egyébként nagyon sokáig dohányoztam, de a végén már megundorodtam attól, hogy reggelente mindig fájó torokkal kelek, érzem hogy teli van trutyival, aztán kiköpöm a tüdőm ha fel kell menni a lépcsőn, Úgyhogy abbahagytam (nem hazudok, néha még becsúszik 1-1 szál) és azóta annyira jó! Mintha egy hegyet görgettek volna le a mellkasomról
2016. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, harmadik vagyok, azt kihagytam, hogy a kávét is abbahagytam mostanság, de úgy vettem észre hogy nekem nagyon megdobja a vérnyomásom ( mostmar pl ha mégis megiszok egy kávét reggel szabályosan rosszul leszek.) szóval a reggeli rituálé mar az hogy fél órát fetrengek az ágyban nyújtózkodom és hülye hangokat adok hozzá, majd kikelek az ágyból és megmozgatom magam kicsit meg jó hideg vízzel megmosom az arcom. Többnyire ez elég is a felébredéshez
2016. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek felkapok valami melegitot atmegyek a lohoz, nyulhoz stb. (szomszedban vannak) egy cigivel es egy bögre kaveval elfogyasztom oket aztán rendbe szedem a fejem :D
2016. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jobb az idő,akkor felkelés után bebugyolálom magam egy plédbe,megcsinálom a kávét,fogom a cigit,kimegyek a teraszra,és lassan ébredezek. Ha jó/rossz kedvem van,és nem sietek annyira,akkor belefér egy második szál is,de általában reggel csak egy szálra gyújtok rá.

Ha hideg,borult az idő,akkor marad a kevésbé izgi rituálé:( Ilyenkor csak simán,amikor megyek a buszmegálló fele,akkor szívom el,ugyanis nálam kizárt a házban való dohányzás.

2016. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!