Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az e-cigimnek ha szívom égett...

Az e-cigimnek ha szívom égett íze van és kaparja a torkom is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Cseréltem egyszer kazánt és újra előjött ez a probléma. Cseréltem már liquidet is és még mindig nem tudok vele mit kezdeni. Szeretném kitisztítani és hallottam olyat hogy ki lehet főzni vagy mosni. Ez tényleg hatásos, illetve nem lesz baja ettől a kazánnak?

Aspire Atlantis BVC SubOhm a kazánom.



2016. máj. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején amikor beinditod csak akkor van? Mert ha igen akkor előtte tartsd lenyomva 10 mp ig. Utana próbáld meg
2016. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint 10 mp ig üresbe
2016. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ha sokáig lenyomva tartom akkor még jobban érezni az égett ízt és még inkább kaparja a torkom. Valószínűleg a porlasztóval lehet valami vagy nem tudom.. csak nem akarom egyből cserélni szeretném megpróbálni kitisztítani, csak nem tudom melyik mód a leghatékonyabb erre a célra.
2016. máj. 2. 19:53
 4/9 -H.- ***** válasza:

Szívd erősebben.

Vedd lejjebb a teljesítményt.

Próbáld hígabb liquiddel.

2016. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne egesd uresbe, ez nem üvegszálas hanem vattas, teljesen szeretné tőle. Nézz videót a szetszedeserol, vegyél kanthalt tekerj új drótot és vattazd be, olcsóbb és jobb mint mindig új kazánt venni, ha belejossz akkor ez heti pár perc ujjgyakorlat lesz.
2016. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és a kazánt kimoshatom ennél a fajtánál? vagy az ártana neki?
2016. máj. 3. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Mire a vatta megszaradna ott.. Felesleges próbálkozni vele, ami megégett azt nem javítja a víz. Próbáld meg amit írtam, más mód nincs ha nem akarsz újat venni.
2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget.
2016. máj. 4. 12:34
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nekem is ugyanez a probléma! Segitesz hogy kell vatát cserélni?
2016. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!