Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen carr módszere hipnózis,...

Allen carr módszere hipnózis, józan paraszti ész, vagy pichoterápia?

Figyelt kérdés
Én lehalgattam a cd-ét de nem érzem magam hipnotizálva. Nem estem tranzba meg hasonlók.

2016. máj. 3. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell transzba esni :) Gyakorlatilag agykontrollra épít, olyan formában, mint a reklámok. Sok embernek segített már, köztük nekem is :)
2016. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem cd-t hallgattam, hanem a könyvét olvastam, de szerintem mindegy. Allen Carr módszere a józan észre épít. Ha nem értetted meg hallgasd meg újra. Előbb-utóbb leesik.
2016. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én szemináriumon voltam. Az egy egy napos "beszélgetős" csoportos cucc a végén fél órás hipnózisszerűvel. Azért mondom így, mert direkt mondták, hogy nem hipnózis, hanem irányított relaxáció. Keress rá, olvass utána. Van facebook oldaluk is. Sok sikert, én nagyon örülök, hogy már nem dohányzom:-) Neked is kívánom ugyanezt!
2016. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én hipnózist meg a hasonló okkult dolgoka nem szeretem. Nem akarom hogy más irányitson, még ha hatásos is.
2016. máj. 5. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem okkult és nem fog irányítani téged, csak rávezet, hogy egy új irányból lásd a dohányzásról való leszokást. Az alapvető "le kellene tenni a cigit, de nagyon szar lesz" hozzáállás helyett a "jaj de jó, hogy végre nem kell dohányoznom" kerül előtérbe. (saját tapasztalat)
2016. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leszokás elvonási tünetek nélkül, könnyen, gyorsan. Túl szép hogy ne nyuljanak az agyamba.
2016. máj. 5. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=18efY5yIWDs nekem segített 16 év után. Persze, ez mellett akarni is kell. Én nagyon elhatároztam magam, ez a videó meg rengeteget segített
2016. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!