Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hozzáértők véleményét szeretné...

Hozzáértők véleményét szeretném kérni. Ez a fajta e-cigi szett megfelel nekem?

Figyelt kérdés
Kb 2 nap alatt megy el egy doboz cigim és szeretnék leszokni/átszokni most rendelnék elősször e-cigit. [link]
2016. máj. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csak kezdő szett,de nem ezzel kezdj. Ezeknek alig van ízvisszaadásuk,ráadásul a porlasztó a kazánban mindíg cserés,macerás,költségesebb. Az akksija pedig harmatgyenge .Az a baj ,hogy május 20.-tól jön a törvényi szigorítás. Tehát már külföldről nem tudsz biztonsággal rendelni. Vannak viszont hazai webshopok is bőven... SZóval én agy középkategóriás modot és kazánt vennék a helyedbe először ,aztán lehet menni a felújíthatós kazánok világába. Én is így kezdtem. A folyadékokat is magamnak keverem. Regisztrálj ide: [link] és ide: [link]

Én is tag vagyok,sok okos dolgot lehet megtudni.Én is adtam már el itt ezt-azt és vettem is !

SZóval röviden,én inkább egy ilyennel kezdeném pl.:

[link]

[link]

[link]

2016. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon hasznosnak találtam. Akkor azt mondod ez egy rossz vásár lenne?
2016. máj. 9. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,alap szett,gyenge akksival,kis tankal-2ml ha belefér. Jobban jársz egy mod-dal(tudod állítani a voltot és az ampert,sőt az új Temp Controlosok odafigyelnek,hogy a vattát ne tudd megégetni) és egy minőségi kazánnal. Vannak olyan tankok (nekem is van) amiben van cserélhető porlasztó -de lehet bele tenni felújíthatót is.

Legutoljára eeket vettem:ez egy TC-s mod,bőr borítású akkufedlappal,nagyon igényes,kidolgozott kis jószág - [link]

ez pedig a hozzá illő tank: [link]

Ezeket kintről rendeltem,az itteni árak feléért,2-4 hét alatt itt vannak.

Üdv !

2016. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy ideig megfelelne, le is tudnál szokni, de aztán váltanál egy jobbra. Mindenki, tényleg mindenki aki ilyennel kezd, előbb-utóbb vált. Tehát ennyi erővel meg is spórolhatod az első kört és egyből vehetsz egy jobbat.
2016. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megrendeltem az istick picot :)
2016. máj. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!