Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Már 2 hete dohányzom, nem...

Már 2 hete dohányzom, nem folyamatosan. Az nem gond ha gombócot érzek a torkomban? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 hete dohányzom, és gombócot érzek a torkomban miután elszívtam a cigit. Mitől lehet ez? Ti is éreztetek ilyet?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2016. máj. 9. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szervezeted tiltakozik ellene.
2016. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy mi az? Lazulj és szívd!
2016. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Füstöt szívsz le a tüdődbe, nikotinnal megspékelve, szerinted miért van ez? :) Mondom ezt úgy hogy én is dohányzom.
2016. máj. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Abba ne hagyd!

Mi lett volna, ha Kolumbusz az első viharnál visszafordul és a végtelenségig sorolhatnál.

2016. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De gond. Ahogy az első írta, a szervezeted jelzi, hogy valami olyat teszel, ami nem jó neki.

Most hagyd abba, amíg nem szoktál rá. Különben nagyon nehéz lesz leszokni!!!

Mondom ezt dohányosként. Volt, hogy évekre, a leghosszabb 3 év volt, leszoktam, és mégis újrakezdtem többször is. Ha sose szoktam volna rá, akkor nem hiányozna.

2016. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most még csak érzed, hogy ott van a gombóc. Később már odanő. Ráknak( gége, torok )hívják, de manapság a tudomány már képes megmenteni tőle. Kivágják, és kapsz kanül-t a lyukra Cigizni azon keresztül is lehet, ne izguljál.
2016. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, gond, én soha nem éreztem ilyet.

Sürgősen hagyd abba, és tedd félre azt a pénzt amit cigire költenél, meglátod 1 év alatt milyen sok pénz jön össze.

2016. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gombócérzés a torokban: [link]
2016. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmúlt már. Mindenkinek dobtam egy zöld pacsit ;)
2016. máj. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!