Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok segíteni, az elektrom...

Tudnátok segíteni, az elektromos cigarettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy e-cigit, de a liquid helyén ilyen fehér "madzagok" voltak: [link]

Az lenne a kérdésem, hogy ezeket ki e lehetne venni, mert állítólag nehezebb beletölteni a liquidet miattuk?



2016. máj. 5. 17:48
 1/7 -H.- ***** válasza:

Már elmondták neked, hogy kell megtölteni a patront, miért nem érted meg?


Azok a "fehér madzagok" (üvegszál) abszolút nincsenek útban, nyugodtan meg tudod tölteni tőlük a tankot. Ha kiveszed őket, ki fog folyni a liquid a patronból, és nem lesz, ami a fútőszálhoz vezesse a lötyit.

2016. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért van az, hogy pl egy ego-t-ben nincsen ilyen szál?
2016. máj. 6. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Többféle tank van.

Amiről a fotó készült, az ilyen típus (nekem mindig folyt, 1x sem tudtam használni.)

Ha van rá lehetőséged cseréld le.

2016. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -H.- ***** válasza:
Mindegyik patronban van olyan anyag, ami a liquidet a fűtőszálhoz vezeti. Az Ego-T patronjában is, csak bele van építve a középen lévő fémhengerbe. Ezért vannak a lyukak azon a hengeren, hogy ott be tudjon folyni a liquid a vezető anyaghoz.
2016. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az jobban megérte volna?
2016. máj. 6. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Kanger topbox mini vagy iStick pico szett ami jobban megérte volna :D


Bocsi, nem lehúzás, nem tudom mennyi cigit szívsz vagy szívtál naponta, de ha fél dobozzal, vagy többet, akkor ez a kis ego nem fog kielégíteni.


Topboxról nem találtam magyar nyelvű videót, de a pico-ról igen:

https://www.youtube.com/watch?v=Yyj9j7rEqVE


Pico szett olcsóbb is, mint a topbox szett:

[link]


Na de bevallom, anno én is ego-val kezdtem, csak nem volt elég, és 1 hónap után jöttek a MOD-ok :)

2016. máj. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -H.- ***** válasza:

Hihetetlen, hogy még mindig ezen kattogsz, miután már legalább hárman elmondtuk, hogy tökmindegy, melyiket veszed.

Rendeld már meg végre valamelyiket, és majd rájössz, hogy NEKED mennyire jó, vagy rossz.

2016. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!