Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet Győrben (Adyvárosban...

Hol lehet Győrben (Adyvárosban) kiskorúaknak cigit venni?

Figyelt kérdés
kék multira gondolok
2010. ápr. 9. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem sehol!
2010. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző hozzászólóval!
2010. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én Pécsi vagyok de tapasztalatból mondom,hogy általában a kisebb és általában kisebb forgalmú boltokban lehet:).

Meny be sok boltba valahol biztos adnak aztán törzs vendég leszel énis az vagyok:D

2010. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Meny" Ez mi is akar lenni? Menj??
2010. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen.
2010. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiskorú ne vegyen cigit. Na meg a szülőnek is letörném a kezét-lábát, ha hagyja.
2010. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem győri vagyok de kocsmákba is kiszokták adni általában.menj be minden kis maszek boltba és kocsmába kérdezd meg mindenhol és ahol kiadják oda járj később is venni.
2010. ápr. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Marha jó. Valami 12 éves hülye gyerek ki akarja próbálni a cigit de még arra is gyáva hogy bemenjen és kikérje...
2010. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok győri szombathelyi vagyok...de ennyire hülye nem lehetsz. még ha valaki tudja is hol adják ki a cigit, akkor se fogja elmondani,( lehet Ő is ott veszi) mert olvassa valami rendőr aztán szépen bezáratják... amit le irtam annak lehet nincs értelme..de jobban nem tudom elmagyarázni.
2010. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ott nemtudom h adnak-e, de azt tudom hogy a városban a richter teremmel szemben a reálban adnak.=)
2010. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!