Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi! Azt olvastam az alsó...

E-cigi! Azt olvastam az alsó porlasztású elektromos cigi jobb mint a felső porlasztású. Vélemények erről?

Figyelt kérdés

Alsó kazános, alsö porlasztású, alsó fűtőszálas ez mind ugyanazt jelenti?


Konkrétan erről az e cigiről:

[link]

Mi a véleményetek?



#elektromos cigaretta #dohányzás #cigaretta #e-cigaretta #Alsó kazán #Alsó porlasztás #Alsó fűtőszál
2016. máj. 10. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tunik rossz cuccnak. Nekem hasonlo van, de azt tapasztaltam, alacsonyabb ellenallasu kazannal tobb "fustot" produkalok. Jelenleg van egy 1.8, egy 2.2 es egy 1.6 ohmos porlasztom. A legkisebbet hasznalom, gyakorlatilag amiota (utolsokent) megvettem. Nagyon jo.

Persze a nagyobb fust mellett nagyobb aram- es lotty fogyasztast is jelent.

2016. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

S persze az also porlaszto jobb, mert nem kell dontogetni a cigit, hogy lottyot kapjon a futoszal. Ugyanakkor a felso porlasztok regebbiek, kanoccal vannak ellatva, nem uvegszallal. Hamarabb megegeti a futoszal, ha valamiert nem kap lottyot.

A lottyoknel erdemes elkerulni a gyumolcsos-kaves-csokis-stb izesiteseket, a hozzaadott adalekanyagok csak plusz lerakodast jelentenek a futoszalon. Csokkentik az elettartamat.

2016. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -H.- ***** válasza:

"Azt olvastam az alsó porlasztású elektromos cigi jobb mint a felső porlasztású."


Igen, mert a felső porlasztásút, ha kevés a tankban a liquid, döntögetni kell, hogy a fűtőszál mindig nedves legyen. Ennélfogva, ha az ember elfelejteni döntögetni, a kevés lötyi, ami még az üvegszálban van, hamar, nagy hőmérsékleten párolog el, mivel nem kap utánhűtést, a propilén-glikol pedig 188°C körül formaldehiddé bomlik szét, ami nem egy kifejezetten egészséges dolog. Azaz, úgy általában el lehet mondani, egy normál léellátással rendelkező alsó fűtőszálas patronnak kevesebb a károsanyag kibocsátása, mint egy felső fűtőszálasé, persze sok függ az adott körülményektől.

Ugyanakkor, az alsó fűtőszálasok érzékenyebben reagálnak a hideg-meleg változására, így könnyebben megfolynak. Ez az üvegszálasoknál jelentkezik főképp, a komolyabb, vattás patronoknál (Subtank, Uwell Crown) ez nem szokott probléma lenni.


"Alsó kazános, alsö porlasztású, alsó fűtőszálas ez mind ugyanazt jelenti?"


Igen.


#2


"Ugyanakkor a felso porlasztok regebbiek, kanoccal vannak ellatva, nem uvegszallal."


Tökugyanaz az üvegszál van az alsó, és a felsőporlasztósokban is.

2016. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

És erről az E cigiről mit gondoltok?

[link]

Jobb mint ez az E cigi?

2016. máj. 10. 13:50
 5/7 -H.- ***** válasza:

Elektromos cigaretta EVOD 1100 E PEN


Ez dupla fűtőszálas, és kisebb az ellenállása, mint a másiknak, így több gőzt fogsz kapni, és nagyobb lesz a torokhatás, ugyanakkor gyorsabban fog lemerülni, és a liquidet is jobban eszi, mint a másik.

Ez durvább, a másik egy fokkal harmatosabb. Az akksi viszont ugyanaz mindkét szettnél.

Később vehetsz hozzá másik patront, ha a gyári valamiért nem felelne meg az ízlésednek.

2016. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem épp ellenkezőleg működik, hogy amelyiknek kisebb az ellenállása az kevésbé marja a torkot?
2016. máj. 11. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél kisebb az ellenállás, annál nagyobb áram tud folyni a tekercsen, annál nagyobb a teljesítménye, annál gyorsabban porlaszt, annál jobban marja a torkot.
2016. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!