Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigi eBayről? (bővebbent lent)

Ecigi eBayről? (bővebbent lent)

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy kipróbálásképp vennék eBayről egy ecigit + hozzávaló liquidet, mivel érdekel. Ha tetszene, akkor szívesen át is térnék rá a rendes cigiről, de amíg nem tudom, hogy tetszik-e, addig nem szeretnék túl sok pénzt beleölni. Aztán, ha bejönne, vennék valami rendeset.


Ezeket néztem:

[link]

[link]


Nagyon rossz szerintetek? Nem várok túl sokat tőle, tényleg csak kb. kipróbálásképp venném.



2016. máj. 29. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A különbség az üzemidőben és a füst mennyiségben nyilvánul meg. A minőségibb ecigik nem égetik a liquidet és akár egy egész napon keresztül kitartanak, az ebayes ecigik nem biztos, hogy azt az élményt nyújtják, mint egy minőségi ecigi, ráadásul tűzveszélyesek is. Szerintem próbáld ki eg barát ecigijét inkább, mert a két minőség ég és föld.
2016. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Legszívesebben így tennék, de sajna nincs olyan ismerősöm, aki ecigit szívna/használna (hogy kell egyáltalán mondani?)

2016. máj. 29. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha budapesti vagy, tudok neked segíteni.

Amúgy osztom az előző álláspontját.


Ha már veszel e-cigit, kár kísérletezni, inkább vegyél akkor már olyat ami sokaknak bevált.


Amúgy ha már külföldről rendelnél, akkor érdemes inkább kínából.

Pl gearbest, vagy fasttech oldalakról. Eltart egy darabig míg Magyarországra érkezik, de cserébe lényegesen olcsóbban hozzá tudsz jutni.

Várni ebay-nél is kell..

2016. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a külföldi rendelések, hogy ha nincs overpackelve más termék nevével, akkor nem fog átjutni a vámon, de overpacknal is csak a városon múlik, hogy belenez-e a dobozba vagy sem. (Már nem lehet ilyesmit behozatni, legálisan magánszemélyként)
2016. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Autocorrect... rendelesekkel*, vámoson múlik*
2016. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor hanyagolom inkább egyelőre. És amúgy a liquid milyen szerintetek? Ha esetleg vennék valahol normális ecigit, akkor ez jó lehetne?


Sajna nagyon messze lakom Budapesttől, de azért köszi az ajánlatot! :)

2016. máj. 30. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó, és azt sem tudsz legálisan behozatni.
2016. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Eleaf istick 50wattos ecigi vált be. Előtte nekem is ilyen kezdő készlet volt, de azzal csak pár napra tudtam letenni a cigit, és csak pénz kidobás volt. Én azt mondom, ha komolyan le akarsz szokni, akkor vegyél egy kicsivel komolyabb készletet. Elég lenne egy 20 wattos valami(én is annyin használom).
2016. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És nikotinos liquidet tudsz rendelni neten. Szívesen segítek bárkinek, hogy honnan érdemes.
2016. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!