Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kevert liquid utólagos hígítása?

Kevert liquid utólagos hígítása?

Figyelt kérdés

Van kb. 100ml bekevert löttyöm és eléggé erősre sikeredett. Még nagyon az elején jártam a kavarászásnak és azt hittem értek hozzá, utána kiderült, hogy mégsem.

Olasz moccacinos levesről lenne szó, szerintem olyan 8%-ba lehet most keverve, nem tudom pontosan, mert azóta hígítottam.

Olyan szappanos illata van. kb 4-5 hónapja állhat.

Érdemes azt hígítgatnom, vagy már soha nem lesz belőle jó anyag?

A válaszokat előre is köszönöm.


2016. jún. 11. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Próbáld ki pár milliliteren, aztán ha jól sikerül, hígitsd fel az egészet.
2016. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapból simán javíthatsz rajta hígítással, ha tényleg az a probléma, hogy túl erős lett.


Az a baj, hogy nagyon más egyénenként az ízlés, és lehet, hogy egyszerűen az az íz neked nem jön be.


Csak hogy példát mondjak, ott van pl a Solub-nak a Mothers Milk V3 nevű aromája. Sok embertől hallottam, hogy tök jó aroma, és érdemes kipróbálni. Ismerőseim között is van ilyen.


Nos, vettem ilyen aromát, bekevertem 7%-ra, és hagytam állni egy hetet. Kipróbáltam, de konkrétan rosszul lettem tőle. Számomra ez az aroma égett műanyag szagot, és ízt ad. Konkrétan olyannak érzem.

Gondoltam biztos túl erős lett, ezért bekevertem egyet 3%-ra. Hát, a helyzet nem változott, ugyanolyan gusztustalan íz, csak gyengébben.


Aztán arra gondoltam, lehet, hogy gyárilag rossz az aromám, ezért felkerestem azt az ismerősömet aki szereti, és odaadtam neki az első 7%-os keverésemet, hogy próbálja ki.

Ő meg azt mondta, hogy ez így tökéletes, és ízlik neki. Ott is hagytam neki az egészet.


Csak érted, ez fura, mert ugyan az az aroma, és én nem hogy tejszínt, epret, vagy valamit érzek rajta, hanem tömény égett műanyagot.

Szóval más az ízlésünk, lehet nálad is ez a baj, ezzel az adott aromával.

2016. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kis arányban való hígítás tényleg jó ötlet! :)

Egyébként nem a liquiddel van a baj, mert eleinte csinált nekem ismerősöm az e-cigis boltban egy keveset és az ízlett. Szerintem itt az aránnyal van a bibi.

2016. jún. 12. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!