Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi vásárlás előtt állok...

E-cigi vásárlás előtt állok mi a külömbség a sima elektromos cigi (a gombos nem a cigaretta formájú) és a vaper e-cigi közt?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a vaper e-cigi jobban bejön honnan tudnék rendelni? Csak az írjon webshop-ot aki már rendelt is onnan és nem csalódott .Normális válaszokat várok , "életbölcs", "hibátlan" emberek kíméljenek .

2016. jún. 14. 16:14
 1/6 -H.- ***** válasza:
Milyen az a vaper e-cigi?
2016. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Elvileg ez .. Vastagabb mint a sima e-cigi


[link]


vagyis nem tudom hogy ez a neve (vaper) ,mert a haverom szív ilyet ő mondta hogy ez más mint az e-cigi... De bocsi ha rosszul tudja/tudjuk azért kérdeztem rá .. Ennek a "vaper" ciginek több a füstje

2016. jún. 14. 22:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy ez egy kiegészítő a sima e-cigihez? Londoban vette a haverom de ezt így ilyen "nagyobb" formában kapta alapból.. Na mindegy is honnan lehet rendelni e-cigit? Megbízható helyen...
2016. jún. 14. 22:40
 4/6 -H.- ***** válasza:

Az első, amit linkeltél, egy mod. A mod az olyan komolyabb, nagyobb teljesítményű e-cigit jelent, ami képes meghajtani a nagyobb gőzt adó patronokat, általában lehetne szabályozni rajt a feszültéget, a teljesítményt, és van olyan is, ami a fűtőszál hőmérsékletét is tudja mérni.

A második egy ego típusú e-cigi, ez egy általánosan elterjedt, kezdő-középhaladó fajta. Van belőle feszültségszabályzós, és LCD kijelzős is, de a teljesítménye eléggé korlátos.

A vaper egyébként e-cigit használó embert jelent.

A cigaretta méretű kis e-cigik pedig igazából csak játékszerek, főleg amelyiken nyomógomb sincs, azok hamar tönkremennek.

Minden típusú e-cigi egyébként ugyanazon az alapelven működik.


Magyarországon csak dohányboltok árulhatnak e-cigit, külföldi székhelyű webshopok viszont szállítanak ide is. Az alábbiak közül bármelyikből bátran rendelhetsz, némelyik közülük több éve működő, kipróbált bolt.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kössz a választ ment a zöld pacsi.

Most már legalább megtudtuk mi az a vaper😂 és a webshoppokat is kössz😁

2016. jún. 15. 23:14
 6/6 anonim válasza:
Az első amit linkeltél az inkább olyan embereknek van akik dohányoztak az e-cigi előtt rendszeresen. Az egy úgymond komolyabb változata. És elvileg (vagyis én úgy hallottam) hogy erősebb is mint a sima e-cigi
2016. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!