Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizéstől hullhat a hajam?

Cigizéstől hullhat a hajam?

Figyelt kérdés
Tönb mint féléve dohányzom, napi 6-8 szálat szívok el. Azóta amióta dohányzok rohamosan elkezdett hullani a hajam, régen pedig olyan szép dús, sůrű hajam volt és ráadásul hamar sokat nőlt. Azt is olvastam, hogy fogyózás alatt is kihullhat a hajunk. Szerintetek mitől lehet ez? Korom 17.

2016. jún. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen! Lehet!
2016. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, későbbiekben hullhat tőle a fogad is.Tiszta haszon a dohányzás.
2016. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos lehet :(
2016. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Szerintem hullhat. És még egy csomó bajt okozhat. Dobd el a fenébe a cigit, minél hamarabb. Minél tovább cigizel, annál nehezebb lesz!
2016. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régen nagy lázba hozott a bagózás, de már unom, és komolyan csak káros hatásai vannak. Már pár napja nem szívom, és nem is fogom! Elkezdtem egy hajnövesztő kúrát ricinus olajjal.
2016. jún. 18. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen erre szokták mondani, hogy utólag bölcsebb az ember, csak van amikor már cseszheti :)

De még fiatal vagy :) Még regenerálódhatsz.

( amúgy se jó ha egy lány büdös cigiszagú )

2016. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentol lehet. Attol meg csak meg jobban fog ha elkezdesz fosni, hogy mi lesz veled, kihullik a hajad..

A ciginek nem tudom van-e ilyen hatasa, de jot nem tesz a hajnak, ez biztos. Hagyd el a cigit, egyel rendesen es figyelj a stresszkezelesre. Pl lehet h tul stresszes vagy, attol is hullhat. De lehet egy rossz fog is. Nezesd meg a fogaid.

2016. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!