Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyeen érzés elsőre elektromo...

Milyeen érzés elsőre elektromos cigit szívni? Elsőre melyik a jobb? -a rendes cigi vagy az elektromos?

Figyelt kérdés

Ma és jövő héten lenne alkalmam kipróbálni a cigit, de nem tudom, hogy melyik kevésbé káros (az elektromos cigi is nikotinos)

-melyiknél van nagyobb esély a köhögésre?

-ha nem akarom letüdőzni, akkor melyiket kellene szívni?

-nagyon rossz érzés elsőre cigizni?

(légyszíves értelmes válaszokat írjatok, és meséljétek el a ti első cigis sztoritokat (a kérdésre ne felejtsetek el válaszolni :D )



2016. jún. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
En nikotinossal nyomom. Ha jo a cigi, akkor majdnem olyan, mint a normal. Állítgatni kell, meg lotyiket prbalgatni es jo lesz. Jo érzés, h nem büdös, nem kell esőben az udvarra menni, es kevesebb káros anyag van benne - szerintem.
2016. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a koncerten a füstgép. Kellemes illata van, nem káros. Torok irritációt viszont okozhat, de ezt nem azért mert mustárgáz van benne vagy különösen káros, hanem mert nem ere van kitalálva az emberi szervezet. Köhögni lehet, hogy fogsz. Ha nem nikotinos az ecigi akkor fölösleges letüdőzni.
2016. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy jólfog esni vagy nem.
2016. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Forever 18 válasza:
A rendes cigi hosszútávon károsabb az e cigi pedig rövidtávon. Válassz🙂
2016. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jozetha válasza:

Az e.cigivel olcsóbban kijössz, több az ízválaszték, nem marad füst, nem nikotin szagú, én per pillanat imádom, két napja vettük és éjjel nappal szívom mert nagyon szeretem ^^

A rendes cigivel mindig baj volt: vagy dohány, vagy hüvely nem volt hónap végére, de az e-cigibe csak liquid kell, ami rendesen beosztva egy hónapot bír, és az is csak 800 ft. Mennyivel jobban kijössz az e-cigivel :)

2017. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!