Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ecigisek, ez a kezdő szett...

Ecigisek, ez a kezdő szett mennyire számít rossznak?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ki szeretném próbálni, de nem akarok sokat rákölteni, főleg ha nem jön be.


Napi kb 2-4órát menne max, de néha csak egy felet.



2016. júl. 1. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok sokat rákölteni, főleg ha nem jön be"


Mivel ez a szett elég gyenge, valószínűleg nem fog bejönni, így végül kidobott pénz lesz. Egy szintén kezdőknek való Ego AIO nem sokkal drágább, viszont összehasonlíthatatlanul jobb. Annyival, hogy azt még veterán vaperek se szólják le.

2016. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért azt a napi 2-4 órát meg fél órát definiáld, egy szippantás 1-4 másodperc.


Kétlem, hogy 20 másodpercenként szívsz majd 5 másodpercig, mert igencsak rosszul lennél tőle pár perc után.

2016. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát kb folyamatosan, 1percenként egy 5seces slukk.


Am milyen liqidet ajánlotok a fent említett ecigihez?

2016. júl. 3. 21:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért vennék, h Esténként szinte folyamatosan tudjak füstölni, meg közben dumálni, és ne kelljen mindig elszívni egy egész szálat, ha megunom akkor zsebreteszem
2016. júl. 3. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy EGO kezdőszettel többre mennél,kb 2 ezer forinttal drágább de sokkal minőségibb.Amúgy liquidből szinte majdnem ugyan azokat kapod mindenhol,nekem Mystic Juice márkájú van,az,hogy milyen ízűt az meg a te ízlésedtől függ. A nikotin erőssége meg attól,hogy mennyit dohányzol. Ha csak parti cigis vagy akkor 0mg szerintem,ha gyenge dohányos akkor 6mg-os,és így tovább..
2016. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!