Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki nem tudna elszívni egy...

Ki nem tudna elszívni egy szál cigit se?

Figyelt kérdés
én nem tudnék rajtam kívül van aki még? mert amikor elkezdtem szívni akkor köhögtem és akkor megutáltam és életbe soha nem szívtam el azon kívül egyet se és nem is akarok

2016. júl. 3. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Még ált. iskolás alsós voltam, amikor a számba vettem egyet. Picit beleszívtam, aztán köhögtem és azóta nem szeretem. Nem is tudnék dohányozni, még akkor sem, ha 1 milliót ajánlanának. Most 46 éves vagyok.
2016. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is :) Kivéve, hogy annyira nem szívtam bele, hogy bármi belém kerülhessen és köhögjek.

Viszont nagy antidohányos vagyok, teljesen esélytelen az ilyesmi. Már akkor nem kapok levegőt, ha a közelemben bárki dohányzik...

2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó mint ha a klónom lennél =D
2016. júl. 4. 00:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ugy szivni mintha ostorral csapkodnanak. Ha meg eletedbe nem szivtal, akkor amugyis megerzed meg nincs hozza szoktva a szervezeted a nikotinhoz, ezert elkepzelheto, hogy szedulni fogsz remegni fog a kezed, ahogy megy at a nikotin a testeden. Szivd lassan, es kis slukkokat. Senki sem siettet.
2016. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elszívni egy szálat...általában 2 doboznyit szívok.

#hajrátüdőrák

2016. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös xD
2016. júl. 5. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy általában senki sem.

Az emberek úgy 40%-a viszont ütődött, így hiába nem volt jó az első, aztán második se, harmadik se, csak azért is folytatja, mert nehogy már. Ha a többiek így szívják, akkor jónak kell annak lennie.

2016. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!