Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros, illeteve milyen hatásai...

Káros, illeteve milyen hatásai lehetnek, ha csupán viccből a dohány mellé teszek csalánlevél-teafilterből kiszedett port? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi hatása, de a barátaidon tesztelheted a placebo hatást, viccből. Én megcsináltam ezt szintén tea levélből, már nem tudom milyenéből, de zöld volt, és előadtam, hogy most egy hú de kemény cigit tekerek, adogattuk körbe, mondtam mindenkinek, hogy sokat tettem bele, vigyázzon, ne szívjon sokat, egy barátom megjegyezte, hm fura íze-szaga van, de 5 perc után mindenki nyomatta, amit ilyenkor szokott, röhögő görcs, dumadumaduma, húúú de kész vagyok. Egyik barátom azt mondta rosszul van, most lefekszik, ekkor rukkoltam elő, hogy pedig nem is marcsit raktam bele... :D Nos, mindenki hallgatott egy darabig, elszívtak egy sima cigit, és vége is volt a flashnek. Röhögtek magukon, meg húztak engem, jó móka volt. :D
2010. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!