Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kevés a füstje a vizipipámnak,...

Kevés a füstje a vizipipámnak, hogyan tufok ezen változtatni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Viszonylag kezdő vizipipás vagyok ez tudni kell. Pár napja vásároltam egy új vizipipát és azt tapasztaltam, hogy elég kevés füst jön belőle. Megnéztem a tömítédeket, minden jól illeszkedik. 4 réteg fóliával hadználtam,mert így tanácsolták, de így is kevés a füst. Tudtok valamit tanácsolni, hogy miben változtassak?

ITT van pár kép, hátha így jobban látjátok:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. júl. 11. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

1. kevesebb vizet rakj bele

2. rendesen kilyuggattad az alut?

3. jól ég a szened?

4. Dohány-aromakő minősége milyen?

2016. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod, megpróbálom, hogy kevesebb vizet rakok bele... Az alu rendesen át van lyukasztva és a 4. Képrn látod, hogy milyem sűrűn csináltam. A szén az teljesen jól égett és vörösen izott amikor szívtam.
2016. júl. 11. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
A dohány minősége nem a legjobb (white smoke) de nem gonolom, hogy ez lehet a baj mivel máyik vizipipánál is több volt a füstje.
2016. júl. 11. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy működnek a 2 csövű vp-k, de a másik cső végét befogod, akkor nem lesz jobb? Amúgy rakj jeget a tartályba és használj minőségi szenet, ha épp valami no name van rajta. Természetes szén lenne a legjobb igazából.
2016. júl. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a másik csövet be szoktam fogni. Rendben, köszi a tippeket mindenképpen kipróbálom, nemtudtam, hogy a szén minősége is be tudja ezt folyásolni.
2016. júl. 12. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább használj nem öngyulladós szenet, abból tegyél rá 2 darabot. Szerintem valamennyire jobban lyukazd ki mert ez így eléggé ritka. Ha dohánnyal szívod, akkor alapból kevesebb füstje van! Ha nem dohánnyal szívod akkor több füstje van. Én úgy szoktam csinálni, hogy fele dohány, fele kő vagy paszta/krém. Ezzel a módszerrel nem lesz olyan erős dohány íze, és nagy füstje lesz (de azért jól érezhető a dohány :D )
2016. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a követ ugyanúgy kell használni mint a sima dohányt? Megy a kerámiába és ki kell ugyanúgy lyukasztgatni az alut? Bocsi ha hülye vagyok,de még nem próbáltam kővel :D
2016. júl. 14. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, én úgy szoktam csinálni, hogy az egyik felébe beleteszek követ, a másikba meg a dohányt :)

Ugyanúgy kell lyukasztani mint ahogy a fénykèpen csináltad csak sűrűbben.

2-3 hónap múlva már profi leszel :)

2016. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2016. júl. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!