Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan küzdhető le a leszokás...

Hogyan küzdhető le a leszokás utáni fáradékonyság?

Figyelt kérdés
Kétszer szoktam le a dohányzásról, Most újra dohányzom, az elvonási tünetek közül a fáradékonyság az, ami leginkább zavar...ráadásul a dohányzás mellett rengeteg kávét fogyasztok!

2016. júl. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most leszoktál vagy nem? Ezek szerint nem. Újra bagózol, és most jobban érzed a testeden ,hogy mekkora béklyót helyez rád, mert már érzed a különbséget. Ha tényleg leszoksz, nem leszel fáradékony.
2016. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, amikor nem dohányzom, akkor érzem ezt az erős fáradékonyságot :)
2016. júl. 17. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit rosszul fogalmaztál, de így értem. A nikotin ideig óráig felpörget, sajnos ez drogfüggőség. Most ennek hiányát érzed, de ne add fel, mert ez elég gyorsan elmúlik. Egyik barátnőm is épp most hagyta abba, és azt írta, hogy 5. nap után kezdi magát jobban érezni.
2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leteszed jobban fogod magad érezni.
2016. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!