Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokott már vki az Allen...

Leszokott már vki az Allen Carr módszerrel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 11:22
 1/5 anonim válasza:
Én kétszer elolvastam a könyvet és leszoktam. A tanfolyamon nem vettem részt. Azóta sem jutott eszembe egyszer sem, hogy rá kellene gyújtani. Idén augusztusban lesz három éve, hogy egy szálat nem szívtam. Előtte próbálkoztam akaraterővel letenni, kb. három hónapig bírtam, de folyamatosan idegbeteg voltam közben, a végén már a férjem mondta, hogy inkább vesz egy doboz cigit, csak ne hisztizzek. Szóval nekem bevált egyelőre, pozitív véleménnyel vagyok a módszerről.
2016. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!akkor érdemes rá elmenni!
2016. jún. 30. 16:53
 3/5 anonim válasza:

Ha leakarod tenni akkor nem kell hozzá semmi módszer. Csak fejben kell eldöntenéd hogy te le szeretnéd tenni. Több mint 10 év dohányzás után úgy döntöttem hogy nekem ez nem kell... Minden segítség nélkül szoktam le. Pénteken még felszívtam az utolsó szálam szombaton meg már nem... És nem a nikotin hiányzott akkor hanem a megszokás.. Hogy kimegyek és rágyújtok... Ezért mikor amúgy rágyújtottam volna akkor megfogam magama csak igy kimentem az udvarba és mentem egy kört.. És folytattam tovább a dolgom mára már ezt is elhagytam... És eszembe nem jut rágyújtani.. Sőt már értem hogy miért mondták nekem hogy büdös vagy... Mert már én is büdösnek érzem.

Sok sikert kívánok neked.

2016. júl. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
detto! 6 év, napi 1 doboz után egyik napról a másikra letettem. és nem vártam meg a hétfőt, vagy az új hónapot... én keddről szerdára tettem le. :D és azóta sem gyújtottam rá! ennek lassan 1.5 éve. :) akarat!
2016. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21 év nagyon durva dohányzás után. Képes voltam kenyérpapírban is elszívni a kikukázott csikkem.

Amit ír a szerző az elvitathatatlan. Tényleg nincs szenvedés, ha megértés, és belátás kerül a helyére. Nulla % szenvedés.

Régen több alkalommal próbálkoztam, sikertelenül más módszerekkel. És mindig pont akkor ment olyan film a tévében, ahol öt percenként szívták a cigit, ami nagyon megnehezítette.

És most, nem hiszed el. Nevettem, annyira nem érdekelt, ha dohányost láttam a tv-ben.

2017. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!