Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy működik az e-cigi akkumlá...

Hogy működik az e-cigi akkumlátora?

Figyelt kérdés
Van egy e-cigim az aksija 1300-as.Sokat használom egy nap és legtöbbször lemerül egy nap alatt.Rendesen feltöltöm 5 óra kell neki kb s zölden világít a töltő. Sok embertől hallottam azt hogy ha tovább töltetem kb 14 órát akkor jobban fogja bírni de nem merem , mert azt is hallottam , hogy ha túltöltöm akkor hamarabb tönkremegy.Bizonytalan vagyok ezért szeretnék segítséget kérni. Válaszokat előre is köszönöm.

#akkumulátor #töltés #e-cigaretta #ecigi akkumlátor töltés
2016. júl. 18. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az e-cigiknél lithium-akkumulátort használnak.

Ez köztudottan örökéletű. Az alacsony töltöttségi szint, roncsolhatja az anyagát, ezért bír kevesebbet. De neked nem olyan e-cigid van ami ezt hagyná, tehát ebben nem kell aggódni.

1300mAh az elég kevés, még ha csak hobbiból használod is. Függ a lemerülés attól, hogy mennyi időközönként használod, mennyi ideig, milyen feszültségen.


A helyedben erősebb akkumulátorra váltanék, mert ezzel bajlódni fogsz.


A működése egyszerű.

A 'tűz' gomb lenyomásával, az akkumulátor feszültséget helyez a fűtőszálra, ami ezért felmelegszik. Kb. ennyi röviden.


Ha több ideig töltöd, nem fog használni attól még. Nem fog hirtelen 1400mAh-ra ugrani.

Egyedül áramot fogyasztasz feleslegesen, és ha rossz féle a töltő, akkor melegszik is.


Az 5 óra töltési idő, nagyon sok, ez nem normális. Az én 3300mAh-s akkumulátoromat is max. 2 óráig kell tölteni, és koccon van.

2016. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1600- as akum van és 12 óra kell míg a töltőn a kis piros lámpa zöldé vált. Kíváncsi voltam hogy hogy lehet ez, hogy ilyen sokat kell tölteni és 2 óra után kivettem a töltőből.

Ugyan annyit tartotta mint 12 óra töltés után. Nem szabad bízni abban a kis lámpacskában. Bár ezek az én észrevételeim.

2016. júl. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , végre ezeket is tudom . :)
2016. júl. 19. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!