Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem rég vettem egy e-cigit az...

Nem rég vettem egy e-cigit az a nem rég pontosabban most szombaton volt eddig tökéletesen működött meg minden viszont most már nem működik? (Alábbi információk a leírásban)

Figyelt kérdés
Ugye felraktam tölteni (előtte meg tisztítottam a csatlakozót) és kb 2 órát töltöttem és hiába, leszedem villan 5-öt és rögtön lemerül(Legalább is gondolom hogy lemerült mivel ha leszedem a töltőről akkor ha nyomom az izzasztó gombot vagy hogy mondják nem is világít + ha vissza rakom töltőre akkor nem történik semmi villan 1-2őt majd a töltő pirosan világít és kb 1 óra múlva zöld lesz) egy 1500 W proT 2 mini-ről van szó

2015. dec. 15. 18:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat helyesbítek félre néztem az akksi az egy : SMOK VV eGo aro-Winder 1500 mAh akkumulátor
2015. dec. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!