Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még kezdő cigarettás vagyok!...

Még kezdő cigarettás vagyok! És vannak a e tippeitek hogy hogy tudnám jobban élvezni! Meg még az lenne hogy először ragyujtottam es szerintem túlságosan is fustolgott vagy Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd az egészet! Minek akarod megtanulni/élvezni?
2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most állj le.
2016. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy dohányzok hogy napi szinten! :D hanem másfél hetente/honaponta akarok egy 2 szálat nem többet!
2016. júl. 21. 21:31
 4/17 anonim válasza:
100%
Ez minden láncdohányosnál így kezdődött... Ha teheted még most hagyd abba. Képes vagy azért pénzt költeni, hogy károsítsd az egészséged? Abból a pénzből nagyon sok jó dolgot vehetnél ám. :)
2016. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki így kezdi, csak a buli kedvéért, csak a haverok kedvéért, csak hétvégén stbstb. most még nem érzed a függőséget, nálam is ez volt, ha megérzed nincs vissza út. Ezért nem élvezed még igazán.

Nézz meg pár dohányzás ellenes kampány videót, és ne akard élvezni.

2016. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

ezeket nézd végig, durva...

2016. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ritkán fogod használni, (ami boztos változni fog) a szervezeted nem fogja megszokni.

Hagyd inkább.

2016. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

csak egy jó tanács. hagyd abba. se egy szál se kettő.

ha kialakul a függőség baromira nehéz lesz leszokni. higgy nekem, én átéltem ezt, nehéz volt. 10 évig cigarettáztam és én is igy kezdtem ahogy te szeretnéd.

2016. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagy akaratero kell ahhoz, hogy meg is tartsd azt, hogy havonta 1-2 szal. Jobban ugy tudod elvezni, hogy veszel hozza egy uveg sort, vagy, ha nem akarsz sort, akkor valami fincsi gyumolcs italt vagy amivel en szoktam Sprite-ot, es az melle minden slukkhoz szurcsolsz egy kicsit.
2016. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Trevor. ***** válasza:

A legjobban úgy tudnád élvezni, ha belegondolsz, hogy mennyi minden másra költhetnéd annak a doboz ciginek az árát. Hidd el, máris jobb érzés lesz rendelni az árából egy pizzát ebédre vagy venni pár sört stb.


Ha mindenképpen erőltetni akarod, akkor max annyi tipp, hogy az első slukkot ne tüdőzd le. Utána már tüdőbe szívd. És ne szívj túl nagyot bele, mert kezdőként könnyen megszédülhetsz. Tapasztald ki, hogy mennyi cigi+levegő a kellemes neked. Ja és ha már a füstszűrőig leégett, akkor ne szívj bele az (addigra) égő füstszűrőbe, nagyon rossz íze van :D.


De a legjobban akkor teszed, ha egyáltalán nem szoksz rá. Mindenki úgy kezdi, hogy heti/havi 1-2 szál, aztán jön a "jól esne elszívni egy szálat" érzés és egyre gyakrabban csinálod. Mint valami drog (végső sörön a cigi az). Ne szokj rá, jobban jársz.

2016. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!