Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen Nemzeti Dohányboltban...

Milyen Nemzeti Dohányboltban kapható szivarkát esetleg olcsóbb szivart ajánlanátok, max 1000-1200Ft?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bond szivarka 350 ft. Ez még talán tűrhető. A sláger szivarka az valami borzalmas. Bond szivarkát minden dohányboltban találsz.
2016. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Moods szivarkák(600-tól),aromásak:Maya(600),Handelsgold(500).Szálas szivarok is vannak 8-900 körül.
2016. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van az Asz.

Ket izbe van Vanilia es Cherry.

750 forint egy doboz, 5 szalat tartalmaz. Szivokas szivarka.

En nem szeretem ezt a fajtat, mert nem izlik. A vanilias izun egyaltalan nem erzodik, hogy vanilias lenne, csak, akkor amikor kiveszed a dobozbol. De 750 Ft-ert tokeletesen megeri. Ha valasztanom kene, akkor max Cherry izut, de en nem vennek megegyszer Asz-t.


Van a Moods.

Tobb fajta is van belolle. Van 1050 forintert mini 10 szalas. Szep femdobozba kaphato. Kulturaltan van kialakitva. Ha jol emlekszem konyak izu. Van dupla filteres is, en azt vettem. Finom ize volt. batran ajanlom barkinek.


A Moods-bol van 5 szalas hosszu szivarka is. Ez eros kartondobozba van. Ha jol tudom ugy 700-800 forint kozott van az ara. En egyszer szivtam ilyet, es tetszett.

2016. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!