Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlanátok?

Milyen e-cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Helló.

Eldöntöttem hogy átszokok elektromos cigarettára. Mindenki aki használta, pozitív véleményt adott, és ezt tapasztaltam is a környezetemben.

19 éves korom óta cigizek, most 23 éves vagyok.

Sajnos nagyon megbántam a cigizést...

Napi egy doboz elmegy sajnos.


Nézegettem e-cigiket, kritikákat, véleményeket, és a nagy mérlegelésben félig már meg is van a döntésem, már csak erősítésre várok.


Alaposan átnézegettem az e-cigi témát, lassan már-már jártasnak mondhatom magam. :D


Egy ismerősöm kölcsön adott egy hétre egy kezdő, eGo szettet, nem volt rá panasz. Majd egy profi e-cigit adott a kezembe egy hétre, azzal sem volt semmi panasz, és őszintén, jót szórakoztam vele.

Tehát van már közvetlen tapasztalatom is.

De még mindig nem tudom milyen e-cigit vegyek pontosan...

Ti mit ajánlanátok ebben a helyzetben?


2016. jún. 30. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen árban nézelődsz?


Sajnos nem követem a piacot, hogy miket kapni már, de amivel nem lőhetsz mellé az az 1-2 akksis 18650 vagy 1 akksis 26650 -es mod, azok közül például a wismec presa tc 100W elég jó darab, nekem is olyan van, előtte istick-eket használtam többnyire, ég és föld a kettőnek a tudása, teljesítménye. (wismec javára)


Porlasztóból csak felújíthatót vegyél, jó érzés magadnak megtekerni drótból, olyanra amilyenre akarod (mellesleg úgy nem 1-2 hetente veszel ezresért porlasztót, hanem ~20Ft-ból újítod fel). Ha cigizés szerűt akarsz akkor egy kisebb méretű porlasztó kell, kis levegőzéssel. Ha vízipipa szerűen szeretnéd szívni akkor az ego teljesen kilőve, nagyobb porlasztó, tartály és fűtőszál kell.


Első variációhoz ajánlom az ataman 2 -t, ennek állítható a levegőzése és a liquid nyílást is lehet szabályozni, hogy mekkora lyukon jusson a vattához, szerintem ehhez nagyjából 12mg nikotinos liquid kell neked, én annyival szoktam át a te korodban 7 év dohányzás után.


Második variációhoz pedig kanger subtank mini, vagy hasonló felépítésűt (nagy tartály, állítható levegőzéssel, felújítható), ebben az esetben nikotinból jóval kevesebb kell, 3-6mg között, az átszokáshoz.

2016. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy érv az ego ellen, elmondásod szerint tetszik, és a téma is érdekel, tehát nem valószínű, hogy egyhamar leszoksz róla, emiatt hamar váltanál normális készülékre és az ego menne a kukába. Én is így jártam, 1 évvel az átszokás után is e-cigizek még, de 12mg nikotinról lementem 4 -re amikor slukkolgatok, ha egyből tüdőbe akkor pedig 0-2mg közötti liquidet keverek.
2016. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, sokat segìtettél.

Gondolom ezeket nem lehet beszerezni csak úgy dohányboltokban.

Nézegetek neten, hátha találok hasonló vagy egyező terméket.

2016. júl. 4. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!