Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2000Ft-ért milyen minőségű...

2000Ft-ért milyen minőségű szivart, vagy szivarkát lehet kapni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
djarum
2016. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kék Marlboro , pont ma láttam 280-ért .
2016. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

/Forrás egy régebbi válaszoló tollából/

spike8742 nevű felhasználó válasza:


Én csak szivarkát tudok ajánlani, ugyanis, már előfordult hogy nagy szivart szívtam, és innen tudom, hogy az már nekem sok. Így inkább csak kis szivart szoktam szívni.

Az árak, internetes árak. Ezeket a [link] írom ide. Ott akár meg is nézheted, vagy rendelhetsz azokból a szivarkákból amiket leírok, vagy amit akarsz.

Ami márkák az eszembe jutnak azok a következők:


Al Capone:

Al Capone Sweets: Konyak ízesitésű szivarka. Gépi sodrású. Savanykás íze van. Kicsit olyan mint amikor az ember végig szív egy cigarettát, és eljut a szűrőig, és azt kezdi el szívni. Szerintem nem rossz.

Származási ország: Németország

1000 Ft/doboz


Al Capone Sweets Filter: Ugyanaz mint az előző, csak filterrel.

Származási ország: Németország

Kiszerelés: 10 szál/doboz

1050 Ft/doboz



Backwoods:

Backwoods Aromatic: Furcsa íze van, olyan mint a negró. Ez kézzel sodort. Egyik vége keskenyebb mint a másik. Nem rossz szivarka, de néha nehezen jön belőle a füst, és könnyen szét esik, szerintem. Kicsit nagyobb az átlagos szivarkáknál.

Kiszerelés: 5 szál/tasak

990 Ft/tasak


Backwoods Black Aromatic: Van némi különbség, de nagyjából ugyan olyan mint az előző, már ami az ízét illeti.

Kiszerelés: 5 szál/tasak

990 Ft/Tasak


Candlelight:

Candlelight Cherry: egyszerű cherry-s szivarka. Nekem annyira nem jött be, de ha jól emlékszem a cherry-t lehet benne érezni.

Származási ország: Hollandia

Kiszerelés: 10 szál/Doboz

590 Ft/doboz


Candlelight Whisky: Whisky ízesítésű szivarka. Édeskés, és a whisky-t tényleg lehet érezni rajta, akkor is amikor az ember a dobozát kinyitja, és akkor is amikor szívja. Nekem egy kicsit gyomor émelygést okozott. Nem olyan igazi gyomor émelygést. Azt is lehet mondani, hogy nem is volt. Nyilván azért volt mert éhgyomorra szívtam.

Származási ország: Hollandia

Kiszerelés: 10 szál/Doboz

890 Ft/doboz



Chicos:

Chicos Cherry: Kézzel sodort. Néha nehezen jön belőle a füst. A cherry-t rendesen lehet érezni rajta ha az ember kinyitja a dobozát, akkor már nem annyira erősen ha az ember szívja. Van benne egy mellék íz, ami engem a mosószerre emlékeztetett, ami össze keveredett a cherryvel. Mint egy cseresznyés vagy meggyes illatosítású mosogatószer.

Származási ország: Mexiko

Kiszerelés: 10szál/doboz

1990 Ft/doboz


Chicos Chocolate: Csokoládé Ízesítésű. Kézzel sodort. Ebből is néha nehezen jön a füst. A csokoládét lehet rajta érezni ha közel szagolja az ember. Már nem annyira ha szívja. Mindazonáltal szerintem nem rossz.

Származási ország: Mexiko

Kiszerelés: 10szál/doboz

1990 Ft/doboz



Clubmaster:

Clubmaster Elegantes Sumatra Cigarillos: Méretét illetően, nagyobb az átlagos szivarkáknál, de még mindig kicsinek mondható, a többi, igazi és nagy szivarokhoz képest. Gépi sodrású. Ízesítetlen. Az ízével kapcsolatban, a szárazföld jut az eszembe. Szerintem nem rossz.

Származási ország: Németország

Szivarméret:109mm x 10,7mm

Kiszerelés: 10 szál/doboz

1400 Ft/doboz


Clubmaster Mini Vanilla Cigarillo: Tényleg mini. Kissebb a megszokottnál. Szerintem ez egy nagyon jó szivarka. Gépi sodrású. Vanillia ízesitésű. A vanilliát tökéletesen lehet benne érezni. Az íz az ember szájában marad utána.

Származási ország: Németország

Szivarméret:67mm x 7,4mm

Kiszerelés: 20szál/doboz

1390 Ft/doboz



Cohiba:

Cohiba Mini Cigarillos 10': A sikeres, nagy hírű Cohiba terméke. Ízesitetlen, natúr szivarka. Olyan, szárazföldes ez is.

Származási ország: Kuba

Kiszerelés: 10 szál/doboz

2900 Ft/doboz



Dannemann Moods:

Dannemann Moods Filter 20': Azt hiszem ez is konyak ízesitésű, mint az Al Capone. Bár nem olyan erős a konyak íz ennél.

Származási ország: Németország

Kiszerelés : 20 szál/doboz

2050 Ft/doboz



Mehari's:

Mehari's Sweet Orient: Ez is egy nagyon jó szivarka szerintem. Gépi sodrású. Ízesitetlen. Édeskés illata és íze van, ahogy a neve is mondja. Elegáns illata van.

Származási ország: Hollandia

Kiszerelés: 10szál/doboz

880 Ft/doboz



Montecristo:

Montecristo Mini Cigarillos: Nagyjából ez is olyan mint a Cohiba Mini Cigarillos 10'. Ízesitetlen. Szárazföldes ez is. Nem rossz szivarka.

Származási ország: Kuba

Kiszerelés: 10 szál/doboz

2600 Ft/doboz



Panter:

Panter Aroma: Szintén egy nagyon jó szivarka. Gépi sodrású. Ízesitetlen. Hasonlít a Mehari's Sweet Orient-re. Édeskés, elegáns illata és íze van ennek is. Talán még a Mehari's Sweet Orient-nél is jobb.

Származási ország: Hollandia

Kiszerelés: 10szál/doboz

720 Ft/doboz


Villiger:

Villiger Culebras: Nos, ez egy nagyon érdekes, és furcsa szivarka vagy szivar - nem is tudom minek lehet nevezni - mivel ez nem egyenes, hanem girbe-görbe, ahogy a neve is sejteti ezt.(Culebras - Kígyók) Mindegyiknek a végére van helyezve egy kis szipka, aminek csak a vége látszik ki, a többit befedi a dohánylevél. Hat szál van egy dobozban. Ketté osztva, három darab egymást "átöleli", vagyis össze vannak tekerve egymással. A szipkák a végnél találkoznak, egész közel vannak egymáshoz, így akár egyszerre el is lehet szívni a hármat. Nyilván kézi sodrású, bár a fene tudja. Ízesitetlen. Szerintem kellemes íze van.

Származási ország: Svájc

6 szál/doboz

1580 Ft/doboz


Villiger Curley: Nagyjából ugyanaz mint az előző, csak nagyobb.

Származási ország: Svájc

Kiszerelés: 6 szál/doboz

1950 Ft/doboz


Villiger Vanilla: Gépi sodrású. Vanillia ízesitésű. Kellemes vanilliás szivarka. A vanilliát tényleg lehet rajta érezni.

Származási ország: Svájc

Kiszerelés: 10 szál/doboz

1200 ft/doboz


Hát ezek voltak azok. Remélem hasznos volt.

2016. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon szépen köszönöm! Van miből válogatni. :)

#2: Kösz, de azt inkább kihagyom...

2016. júl. 28. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!