Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a tapasztalataitok a...

Macsitappancs kérdése:

Mik a tapasztalataitok a nyomógomb nélküli e-cigarettáról?

Figyelt kérdés

Szeretnék beruházni egy e-cigibe a dohányzásról való leszokás érdekében. Éppen ezért szeretnék olyan készüléket venni, ami a lehető legjobban hasonlít az igazi cigire. Azonban sok rosszat hallottam róla, nevezetesen azt, hogy a patron esetleg felrobbanhat, illetve azt is, hogy egy-egy patront csupán néhány percig lehet használni összesen. Ha tudtok olyan márkát és tipust, ami tényleg jó, esetleg egy megbízható oldalt is, ahonnét meg lehet rendelni, írjátok le.

Én egyébként ezt találtam csak igazából a neten: [link]


2016. júl. 31. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Robbanás veszély semmi esetre sincs, ne aggódj. Nekem volt hasonló, a baj vele az, hogy túl kicsi a patronja és hamar kifogy, gyakran kell újra tölteni.
2016. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a formedvenyek képviselik az ecigit legaljat, ilyennel biztos nem szoksz le, és csak megutalod a rossz tapasztalat miatt. Minimum egy EGO AIO-t vegyél.
2016. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah, és max az akkuk robbanhatnak, ugyan úgy mint telefonok eseteben, ezért nem érdemes a legolcsóbb 1-5000Ft-os készüléket venni, kis kínai mindenen spórol azokban.
2016. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!