Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb 1 hónapja cigizek és most...

Kb 1 hónapja cigizek és most a szüleim elakarnak vinni tüdő szűrésre mert néha nehezen veszek levegőt. és hogy kitudják mutatni h cigizek? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 15:15
 1/10 anonim válasza:
Persze, azt meg tudják simán mondani.
2010. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nem biztos.


de ennek miköze a szerelem szexhez???

2010. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen tudom, nem ide akartam írni :S

am köszi.a gyors válaszokat.:D

2010. ápr. 18. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
egy hónap dohányzásnál magát a cselekményt nem tudják kimutatni, ha passzív dohányos vagy, azt észreveszik, márha persze a szüleid dohányoznak, körülbelől 3-5év dohányzás után kezd el drasztikusan roncsolódni a tüdő, a te esetetbena felső lebeny elszíneződése lesz tapasztalható, ha a szüleid nem dohányoznak, akkor sem állítható bizonyosan, hogy te is cigizel, de hagyd abba, mert károsítja a tüdődet és egyéb szerveidet is
2010. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod a zsebedben a dobozt, akkor nem lesz gáz :)
2010. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem menő már cigizni, 1hónap utánn még le tudod tenni, ne cigizz
2010. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy hónapnyi dohányzás után nemlesz semmisem a röntgenfelvételen. előzőnap, ha kibírod, ne gyújts rá, és aznap sem
2010. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ezt úgy mondtad mintha régen az lett volna O.O
2010. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy mondod, mintha nem lett volna menő...

kérdezd meg bátran a szüleidet, hogy miért szoktak rá a bagóra, nézz meg kicsit régebbi filmet, minden vagány főszereplő szívja a cigit.

Sokan akit ismerek kifejezetten divatból szoktak rá vagy a társaság kedvéért.

2010. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hónapja cigizel??:O az szép büszke lehetsz magadra... ' hónapnyi cigizés nem cigizés te divatmajom. majd egy jó fél év múlva jössz rá hogy mekkora barom vagy. a szüleid pénzét hordod el a szarod miatt és akkor már késő. egyszerűen nem tudod befejezni. mert a szervezeted KÖVETELI. 1 hónap után mit akarsz kezdeni magaddal? 13 éves lehetsz körülbelül. most gondolhatod hogy egy elmebeteg antidohányos vagyok,de nem. csak 15 éves vagyok. 3éve szívom ezt a szart. egyszerűen szenvedek miatta. kicsi a mellem, büdös vagyok és sárga a fogam. most ha fiú vagy akkor neked merevedési problémáid lesznek, meg büdös vagy és sárga lesz a fogad. gondolj bele tényleg ezt akarod?
2010. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!