Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbálom letenni a cigit. Mit...

Próbálom letenni a cigit. Mit gondoltok, sikerulhet igy?

Figyelt kérdés
Kb 5 napja számoltam mennyit szívok, csak a munkahelyen 7tol 4ig 16 szál...plusz meg amit itthon. Akkor azt mondtam elég,ez rengeteg. Decembertol kezdjuk a probalkozast,babat szeretnenk szoval amugy is ke kell tenni. Most ott tartok hogy 12 szál egy nap. Ugy kezdtem hogy csak oránként gyujthatok rá,aztan egy ora plusz 15 perc es igy tovább,jegyzetelem is. Egyik naprol a masikra nem tudom letenni,a munkahelyem is olyan hogy nagyon nem mutathatom ki h epp ideges vagyok. Szerintetek így a szálak csokkentesevel leszokhatok?

2016. aug. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülni fog ha elszánt vagy.
2016. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, ez jol esett :)

Hát nem könnyű, de már annak is orulok hogy tobb mint 10 szállal csokkentettem es szerencsere minden áron kibirom a megadott idoig hogy ne gyujtsak rá még egy perccel se hamarabb :)

2016. aug. 9. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy iktasd be,hogy pl egy nap 1 órában 2 szálat szívhatsz, így nem jön rád a cigizés roham stb, van motivációd és kevésbé leszel ideges. Ez csak egy tipp, te döntsd el, hogy megfogadod, vagy nem.
2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) az ugy sok hogy egy oraba 2, akkor 30percenkent gyujtanek rá, igy jelenleg 75 percnel tartok, egy ora 15 perc :) remelem sikerul :)
2016. aug. 9. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már sokféleképpen próbáltam és a tapasztalataim alapján még a módszeredhez annyit tudnék javasolni, hogy a nap elején a legelső cigit próbáld meg minél később elszívni.

Én azt tapasztaltam, hogy ha reggel felkelés után azonnal rágyújtottam akkor nehezebb volt megállni egész nap, viszont ha kibírtam délelőtt 8-10 óráig cigi nélkül akkor már a délután is könnyebben telt kevesebbet szívtam. Így sikerült hétről hétre később rágyújtani minden nap 11, aztán délig is kibírtam majd végül sikerült letennem 2 hónapra.

Sajnos utána visszaszoktam.

Persze nem vagyunk egyformák lehet, h nálad nem válik ez be csak leírtam hátha segít valamit.

Ez egy átok, így vagy úgy de szokj le , kitartás

2016. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom a kommented kedves utolso. Pont ugyanezt gondoltam en is, kesobb szivtam reggel...itthon nem ittam kavet es nem gyujtottam rá majd csak mikor beertem a munkahelyemre :) haat eddig sikerult betartani, hogy/miert szoktal vissza?
2016. aug. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!