Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15 éves vagyok el szivtam egy...

15 éves vagyok el szivtam egy szál cigit és szédülök remegek lehet szidni minek szivod hülye vagy szédülök és remeg a kezem barátokal szoktam néha cigizni miért vagyok roszul inkább többet nem gyujtoo rá pls segitsék miért?

Figyelt kérdés
Lehet lesz bajom pls segitsék?
2016. aug. 13. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu eros volt neked, nem vagy hozzaszokva a nikotinhoz es egyeb osszetevoihez. Elmulik magatol. Kicsit "tul adagoltad" magad. Igyal sok vizet, menj ki a friss levegore.
2016. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Minek szívod? Hülye vagy
2016. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mérgezett cigi volt!
2016. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 van egészséges cigi is? minden cigiben van méreganyag.


Sok víz, sok levegő, és egy óra alatt elmúlik. Egy enyhe nikotin mérgezést kaptál, mert nem vagy hozzászokva.

2016. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Meghalsz. Gyors lefolyású tüdőrák. 5 perced van vissza.
2016. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Soha többé ne gyújts rá! Különben soha nem tudsz kijönni belőle. Magam részéről szenvedélyes antinikotinista vagyok, éltemben talán 3 szálat próbáltam ki, de mindtől megundorodtam. Pedig nem is szívtam végig őket, felénél eldobtam. Ja és nem tüdőztem le, csak a füstöt vettem a számba, hogy megtudjam, milyen ízű! Ha már egyszer annyian szívják. De mondom, nem tetszett az íz!
2016. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
És mellesleg: ez nem nikotinmérgezés volt, azt nem lehet egy szál cigitől kapni, de 2 doboztól se... na meg amúgy az eléggé halálos dolog, nem olyan aminél csak úgy elég kiszellőztetni a fejet. Szimplán az emberi szervezet oxigén belélegzésére van kitalálva, nem szén-dioxidéra.
2016. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El dog műlni a rosszullét, de ne gyújts rá többet.
2016. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szervezeted tiltakozik ellene.
2016. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat többet nem gyujtok cigire
2016. aug. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!