Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bűn ha ennyit elszívok?

Bűn ha ennyit elszívok?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hós kisbabám, egész terhesség alatt nem cigiztem csak előtte.

Most viszont ritkán, nem minden nap, néha néha elszívok egy szálat mert jól esik. Sajnos nem szoptatok.

Utána mindig arcmosás kézmosás póló csere.

Szerintetek nagyon gáz és nem kellene?


2016. aug. 18. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Tudod te azt nagyon jól hogy GÁZ. Azért tetted fel nyilván a kérdést, mert a lelkiismereted tiltakozik.
2016. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoptatsz akkor nem kell, hogy emiatt lelkiismeret furdalásod legyen.Nem gáz.Innentől ez csak a te egészséged, mint előtte.
2016. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát.. hogy őszinte legyek elég ronda látvány egy babakocsit tologató kismama cigivel a szájában. Mert ugye ha nem szoksz le, akkor előbb -utóbb többet fogsz szívni, és akkor már jó ürügy a cigizéshez az, hogy sétálni mentek.

(tudom cigiztem de nem volt még gyerekem akkor, amikor terhes lettem azóta nem dohányzom, ennek már 20 éve)

A cigi nem csak, hogy egészségtelen, de büdös is lesz tőle az ember. Meglepődöm ma is, hogy vannak barátnőim akik csinosak, szépek, de érezni a cigiszagot rajtuk amit ők nem éreznek.

Egyébként fogmosás is van cigizés után? mert a leheleted sem lehet valami jó.

2016. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba.
2016. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!