Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Két szál cigi után mennyi idő...

Két szál cigi után mennyi idő alatt, mennyire lehet regenerálódni?

Figyelt kérdés

Életemben két szálat szívtam el, egy tekertet (amit meg is éreztem), egy dobozosat (amitől nem szédültem).

Többet nem szeretnék, mert sportolni akarok, ez amolyan "egyszer mindent ki kell próbálni" kategória volt.

Nem arról kérek kioktatást, hogy úgyis lesz második, harmadik.

Az érdekelne, hogy ennek a két szálnak milyen hatásai lehetnek, mennyi ideig, és mennyi idő alatt lehet regenerálódni.

Köszönöm.


2016. aug. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy oldalon, hogy függetlenűl, milyen fajta általában egy szál után 2-2,5 hét után teljesen regenerálodik a szervezet
2016. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És egy vidéki ember ha eltölt 2 napot a fővárosban, mennyi idő alatt regenerálódik a szervezete? Mert ilyen nagyságrendű károsodásról beszélünk, ne hülyéskedjünk már... 1-2 szál cigi.
2016. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2016. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónap egy osztrák szanatóriumban hegyi levegőn, de lehet, hogy három hét is elég. Magyarországi szanatóriumba ilyesmi miatt nem vesznek be.
2016. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!