Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14-16 évesek! Ti hol szoktatok...

14-16 évesek! Ti hol szoktatok cigizni? Este a szobátokban is rágyújtotok?

Figyelt kérdés
Azokra vonatkozik a kérdés akinek nem tudják a szülei hogy cigizik.
2016. szept. 4. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Arról a szülőről is megvan a véleményem, aki nem tudja, hogy cigizik a gyereke. Az én anyám már azt is megérezte, hogy a vasútállomáson elment mellettem valaki, aki bagózott.

Egyáltalán honnan a fenéből van erre pénzetek? 1000 Ft egy doboz cigi. Honnan van csak úgy a semmiből havi 30e ilyesmire? Tényleg képtelen vagyok felfogni.

És a vicc, hogy ez a proli családoknál a leggyakoribb, ahol eleve keres a szülő 70 ezret.

2016. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gnoomage ***** válasza:
31%

A te szüleid is tudják hogy cigizel, épp azon botránkoznak hogy annyira ... vagy hogy titkolod előlük.


Egy átlagos tiniről messze érezhető a bagó szag. Volt olyan ismerősöm aki szinte kölniben fürdött, mégis érezhető volt rajta.


Kb 3-4 napig tudod titkolni, utána kizárt hogy ne vegyék észre.

2016. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia.

Én 16 éves vagyok és cigizek, a szüleim nem tudnak róla, de szerintem már ideje lenne elmondanom. Mindig a suliban vagy amikor elmegyek otthonról vagy nincsennek otthon a szüleim, rágyujtok. Most már késő este-éjszaka van ritkán ilyenkor is rágyujtok de félek, hogy így megéreznék. Az a tervem, hogy elmegyek diákmunkába, hogy ne a szüleim pénzét szìvjam el :/ Nem tudom, hogy hány éves vagy de te is próbálj elmenni diákmunkára, és ha majd lesz annyi pénzed, hogy tudd finanszíroznia cigidet, akkor mond el. Tipp: ne dobozonként vedd a cigit mert nagyon drága. Ha töltöd akkor sokkal olcsóbb :)

2016. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Jajj, hagyjátok már ezt a hülyeséget, hogy úgyis tudják a szülei, hogy cigizik :D

Én 14 éves korom óta cigizek, 17(!) évesen buktam le vele, anyukám teljesen le volt döbbenve. Apu mondjuk szerintem tudta, de őt nem igazán érdekelte/érdekli, bár azóta sem nyilatkozott erről.

Ezt a prolis általánosítást meg kikérem magamnak, hál' istennek igencsak messze állok tőle. Barátaim többsége szintén, mégis...:D

Nem mellesleg meg tizenévesen sokan napi 2-3 szálat szívnak max. Én szerintem havi 10 ezernél még most sem költök többet rá, pedig 19 vagyok.


Kérdésre válaszolva:

Kis mellékutcákban cigiztem ennyi idősen nagy részt, parkban, folyóparton. Estefelé kb. bárhol.

A szobámban durva lett volna, ha rágyújtok, tekintve, hogy a szüleim nem dohányoznak, így ez igen gyanús lett volna. Meg amúgy is undorító szokás szerintem bent a házban cigizni. A 18. szülinapomon megengedték a szüleim, hogy cigizhessünk a konyhában miközben ünneplünk, utána vagy 5 napig lehetett érezni a cigiszagot, ráadásul a a konyhán kívül is elterjedt a szag. Nem túl gusztusos.

2016. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
16 éves vagyok. Otthon is szoktam cigizni igen, de az udvaron. Akkor is ha szüleim otthon vannak. De ilyenkor általában csak 3-4 szálat szívok egy nap.
2016. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 15 vagyok :) általában suli felé és visszafelé szoktam. Néha meg suli közben is szünetben az osztálytársakkal is, otthon max akkor ha nincsenek mert nem tudják rólam sem
2016. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%

Én 13 éves korom óta cigizem, 15 évesen tudták meg h cigizek, akkor napi 10 szálast szívtam. Most 19 vagyok, napi 25 szálat szívok ( nagyom rászoktam )....a szüleimnek azt mondom,hogy csak 5-6 szálat szívok, rosszul is lennének ha megtudnák h napi 25 öt szívok....


üdv.,

19F

2016. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
15 éves vagyok és esténként az udvaron stoktam mikor alszanak... Vagy ha nincsenek itthon
2016. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok, a zsebpénzemből veszem napi 1 doboz kék multi, a szüleim persze nem tudják, reggel suli előtt a vasúton, a suliba szünetebe,hazafele :D
2016. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
17 éves vagyok. A szüleim rólam se tudják, hogy cigizem. Általában itthon csak este szoktam kinn az udvaron, ha nincsenek itthon, akkir annyi lukszust megengedek magamnak, hogy a szobába rágyújtok. Napközbe a suliba, suli után a vasútállomáson (mivel szeretem a vonatokat, az állomás az egyik törzs helyem) De itthon nem szoktam max este 3 szál. Amúgy a suliban csoda ha egy doboz kibírja egy napig. És ha még valaki kér 1 szálat az akkor biztos nem birja ki. De nálunk a suliba ha valaki kér, az más napra vissza is hozza.
2018. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!