Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot hol tartjátok?...

Tengerimalacot hol tartjátok? Szobátokban vagy a nappaliban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőhéten kapok két tengerimalacot. Már vettem nekik egy ketrecet (100) csak azt nem tudom hogy hova tegyem. Ki a nappaliba vagy a szobámba is tehetem? Mennyire hangosak? Tudom hogy nem éjszakai állatok de azért csak felkelnek arra ha éjszaki kimegyek. Tesómmal egy szobám van sajnos és nem akarom hogy zavarja vagy felkeltsék a malackák. Valamint mennyi idő közönként takarítjátok őket? Van törpehörim is őt hetente takarítom.

Malackák mennyire szagosak? (Nagyobbak, többet esznek.... ezért gondolom.)



2016. aug. 29. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ha rendesen takarítod,akkor nem büdösek. a hangosság más kérdés.ha a hörivel tudtok egy szobában aludni(Aki tényleg éjjel motoszkál végig) akkor nem lesz gond a malacokkal sem. nem úgy kell elképzelni amúgy,hogy reggeltől estig fent vannak, estétől reggelig meg alszanak. változó,de főleg nappal vannak fent.de azért nappal is szunyókálnak és néha este is esznek egy kicsit stb.

szerintem nem hangos, de pár napot legyenek bent.ha nem bírjátok akkor meg nappali.

de azt remélem tudod,hogy ekkora ketrec mellett napi több órát kell majd kiengedni őket.

2016. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ha tudod,akkor tenyészőtől/hobbitenyészőtől vedd. ne kereskedésből.nagyon sok ismerősömnek daganatos lett a kereskedős mali :(
2016. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi gyors választ :D hörim a nappaliban van tőle tényleg nem lehetne aludni :) :)
2016. aug. 29. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent elmondtak, az viszont fontos, hogy egynemű malacokat vegyél, és meglegyen a kellő korkülönbség, hogy ne legyen verekedés. :)
2016. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lilike0130 válasza:
Szerintem jobb ha a nappaliba tartod őket mert ha éhesek tudnak vonyítani.Ahogy meghallják hogy felkelek egyből visonganak.Minimum heti kétszer takarítsd őket .
2016. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!