Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 11 éves vagyok e-cigizek...

11 éves vagyok e-cigizek nikotinmenteset szívok de nagyon káros lenne? Már kb 2 hete szívom többi lent.

Figyelt kérdés
Mát körölbelül 2 hete szívom de mennyire káros? nikotinmentes liquidet szívok de szerintem nem káros szüleim nem tudják pl hazafelemenet sétálva meg a szobámba fojton szívom suliba csak az udvaron egy eldugott helyen. Szokjak le? Mert ha nem annyira káros akkor szívom tovább.

2016. szept. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ezt nem arra találták ki, hogy ilyen kis gyerekek használják. A dohányzásról való leszokáshoz találták ki, vagy annak helyettesítésére. Egyébként ne hidd azt, hogy teljesen ártalmatlan, pláne 11 évesen. De persze kinek mi a normális...
2016. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Utálni fogsz meg sablonszöveg, de nekem ennyi idősen a ropi volt a cigi...


Mindenképp hagyd abba, egyrészt nem tesz jót, másrészt könnyű lesz átszokni a rendes cigire, ami aztán végképp káros.


Puszta kíváncsiságból, honnan szerezted?

2016. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lipton. ***** válasza:
96%
Ha a szülők megtudják, nagyobb kárt tesznek benned, mint az e-cigi!
2016. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is abbahagynam, nem sok ertelmet latom 11-12 evesen...ha valami finomat akarsz akkor menj be egy cukraszdaba vagy a gyumolcsoshoz es vegyel egy banant, az izhatas ugyan az vagy jobb es kevesbe karos. Nem mondom, hogy az e-cigi karos, de semmikepp sem kene meg szivnod
2016. szept. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd abba.
2016. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Úristen...

Én 15 vagyok, és még semmi ilyesmit nem próbáltam:'D nem is tervezem.

15/l

2016. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!