Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fű bad trip? Most először...

Lakatos Géa kérdése:

Fű bad trip? Most először fordult ilyen elő.

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta szoktunk néha barátaimmal füvezni, de ilyen még sosem történt. Ittunk két pohár whiskyt energiaitallal, majd 5-en elszívtunk 4 jól megtekert cigit. Eleinte csak nevettem meg szétfolytam pont mint ahogy vártam. Aztán egyszer csak beütött, ledőltem a székről, felállni nem bírtam és nagyon erősen hallucináltam (Kb. pont úgy mint a Family Guy-ban Brian a gombázásnál). Láttam rovarokat, állatokat, zuhantam, repültem, közben láttam a hangokat, ment a zene én meg csak repültem és zuhantam. Néha nagyon rossz volt, bele is rándultam néha meg kellemes. Attól tartottam a pszichózis örökké fog tartani. Azt hittem gyerekeim vannak stb. Megállás nélkül, intenzíven hallucináltam mindent. A többiek a teraszon pókereztek, hallottam mit beszélnek de nem fogtam fel, azt hitték aludtam közben mint már írtam hallottam szinte minden szavuk. Elvileg citromsárga lett a bőröm. Vagy kint voltam vagy egy ágyon a szobában és nem tudtam hogy kerültem egyik helyről a másikra. Majd amikor kiültem a levegőre, kihoztak egy vizipipát fűvel és a szagától hánynom kellet, már csak az erkélyről sikerült a dolog... Néha láttam a testem kívülről és láttam ahogy a gyomromon keresztül megy fel a hányás, majd amikor a számhoz ért tényleg ott is volt. A többieknek semmi bajuk nem volt, legalábbis nem annyira mint nekem. Kicsit LSD bad triphez hasonlít, és nemtudom miért volt kellemetlen mikor tökéletes lelki állapotban voltam. LSD hatásai marihuánánál vagy az előtte és utána megivott whisky fokozta így a hatását?

2016. szept. 10. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

szintetikus? ha igen akkor az a probléma.

Ha nem az, akkor az alkohol miatt volt. Azt hittem az alapszabályt ismered, vagy fű, vagy pia. Nem tudsz mozogni, földön fekszel, hallucinálsz, hányinger, hányás.

De lehet a sok fű is belekavart. Persze kb. csak egyet szívhattál el, ha 5 emberre volt 4.

2016. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szintetikus volt. Tudom, hogy alapszabály nem keverni a kettőt de ki szerettük volna próbálni. De akkor nem csak szerintem okozta ezt a kettő keveredése. Köszi a választ
2016. szept. 10. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem volt bad trip csak egy durva betépés :D
2016. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cservenyi válasza:
74%
Hülyeség volt amit te csináltál. Minden ember tudja, hogy vagy pia vagy fű. Kettő, nekem nagyon kamunak tűnik a sztori. Fűtől nem lehet hallucinálni sem a piától.
2016. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu a sztori, tényleg így történt és pont azért írtam ide mert nem tudtam hogy mitől volt ez a hatás
2016. szept. 10. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
A fű nem hallucinogén,ezért trippelni se lehet tőle.
2016. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

a fű hallucinogén lehet tőle halucinálni csak nem olyan látványosan mint erősebb halucinogénektől

amúgy meg vszeg szintetikus szarral lefűjt füvetek volt, ez manapság már csak ilyen, szinte minden zöldet összefujkálnak már azzal a biogci szarral

2016. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
aki azt mondja, hogy nem hallucinogén, nem evett még egy jó agagnyi browniet :D
2016. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
fuj de szarul lehet lenni tőle, sütibe tényleg
2016. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mivel az LSD-hez hasonlítod,gondolom,már használtad,így én arra t(r)ippelnék,hogy veszíthettél az élmény előtt némi zsírt,azaz fogytál,így felszabadult az elraktározódott LSD maradvány a szervezetedben,amire ittál és szívtál,evégett esetleg szerotonin szindróma alakult ki nálad. De lehetséges,hogy más anyagok kölcsönhatása a fűvel,okozhatta ezt az élményedet.

Keress rá a szerotonin szindrómára,ott megtalálod,milyen szerek kapcsolata eredményez ilyet.

2019. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!