Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért folyik az elektoromos...

Jayts kérdése:

Miért folyik az elektoromos cigarettából a liqiud?

Figyelt kérdés
Eleaf iJust start + készülékem van, a szellőzőn keresztül folyik belőle (inkább "ömlik") a liquid. Először porlasztót cseréltem benne, akkor megszűnt a probléma kb. fél napra, majd újra folyni kezdett. Ezután az aksin kívül mindent lecseréltem rajta. Pár óráig megint működött, majd megint szivárogni kezdett. Többféle liquiddel (11mg-os) kipróbáltam, és a többszöri tisztítás/újra összeszerelés sem segített. Mi lehet a probléma?

2016. szept. 17. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nezd meg h az atomizer rendesen helyes iranyban ra van e csavarva es nem fejjel lefele tetted bele (mert akkor attol csopoghet, ha nincs rendesen racsavarva:-)Ha ez sem akkor biztos h a megfelelo szuro van benne? (Kifejezetten ehhez a markahoz tartozo). Erdemes csekkolni h befolyt e valami a hengerbe, mert az is okozhatja.


En a helyedben szetszednem, csekkolnam, es kitisztitanam, athuznam a szuro csavart, es megneznem h a szuroje rendben van (jo iranyban van, ez a marka szuro bla bla). Egyebkent az ilyen tipusu cigiknel ez relativ gyakori jelenseg (nem, nem tudom miert), en Cool Fire IV-t hasznalok meg soha semmi baj nem volt vele pedig nem tegnap vettem.


Remelem sikerul megoldani

2016. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem anno megrepedt a liquid tarto része, kesobb szet is pattant. menj dohanyboltban nézesd meg, de pl nekem ujat kellett vennem, mert olyan régi tipusu volt, amihez már semmit nem lehetett kapni.
2018. jan. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!