Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért folyik az elektromos...

Miért folyik az elektromos cigarettából a liquid, miután fejjel lefelé fordíttam?

Figyelt kérdés
Integrált patronom van. (EGo Helix V3). 1 kis időre fejjel lefelé fordítom, hogy eloszlassam a liquid-et, visszafordítom és mikor szívom, érzem, hogy kifolyt 1 kicsi liquid belőle. Kb csak 1 slukknyi folyik ki belőle. Teljesen fejjel lefelé fordítva nem próbáltam még szívni, mert gondoltam, hogy ha így folyik, akkor úgy még jobban fog. Ez alap dolog (hülye kérdés), vagy valami probléma van?

2013. ápr. 17. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
fordítottam*
2013. ápr. 17. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol folyt ki, melyik részen?

Első nekifutásra ellenőrizd a szipka szilikongyűrűjét, meg hogy teljesen rá van-e dugva a szipka.

Nekem sose folyik a V3, esetleg töltéskor megcseppen.

De ha tutit akarsz, akkor vegyél a V3 helyett Tubby BC-t, az alsó fűtőszálas, nem kell eloszlatni benne a likvidet, könnyebben (gyorsabban) tölthető, mint a V3, kinézetre szinte ugyanolyan, ebben is cserélhető, felújítható a fűtőszál, árban is annyi stb.

2013. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szipkából folyik, de csak amikor szívom porlasztással együtt, pedig a szilikongyűrű a helyén van. 2 napja rendeltem, még új.
2013. ápr. 18. 14:45
 4/5 anonim válasza:
Érdemes a CE-5 patront venni, nem folyik és tovább tart.
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-nek

A CE-5 és a V3 egy és ugyanaz.

2013. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!