Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nektek is szokott lenni olyan...

Nektek is szokott lenni olyan hogy annyira kívánod a cigit hogy egyszerre 2 slukkot szívsz?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy szív egyet letüdőzöd, de nem fújod ki, hanem szívsz rá még egyet.


Egy nap hány szálat szívsz?

Mióta cigizel?

Kort is légyszi írj!


én napi 10 szálat szívok, 4 éve cigizem.

17F


2016. szept. 18. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet csinálni, viszont olyat igen, hogy 2 szálat szívok el egymás után kávéhoz, teához, sörhöz, vagy csípős ételek után.

Egy éve dohányzom aktívabban, előtte csak bulikban. Viszont ebben az egy évben voltak hetek-hónapok, hogy nem gyújtottam rá, mert nem kívántam, múlt héten sem szívtam el egy szálat sem.

Nem tudom mennyit füstölgök egy nap, nem számolom, 0-19 között. Viszont azt, hogy 17 évesen 4 éve dohányzol, eléggé megdöbbentett. 19/l

2016. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!