Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 42 napja nem cigizek. Hogy...

42 napja nem cigizek. Hogy lehet, hogy iszonytosan sóvárgok utána? 27 évig dohányoztam.

Figyelt kérdés
Meddig tart még ez? Mikor nem jut már eszembe?
2016. szept. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik a szertartás nemsokára jobb lesz.
2016. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Akarat kell hozzá, ne gondolj rá ha már eddig sikerült . Én is nagyon sok évi bagózás után hagytam abba , de nekem a mozdulatokon kivűl nem volt hiány érzetem. A legtöbbször lenyúltam és , és , és akkor jöttem rá hogy csak a mozdulat volt meg. Engem fokozatos örömmel töltött el minden további nap , további hónap hogy SIKERŰLT !!! Ez éltetett , ez adta a lelki erőt.
2016. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, én is büszke vagyok magamra és eszemben nincs, hogy rágyújtsak, csak már azt szeretném, ha vége lenne a sóvárgásnak, mert így nem könnyű.
2016. szept. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!