Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb vékony...

Melyik a leggyengébb vékony női cigi?

Figyelt kérdés

24 vagyok és soha nem cigiztem, még csak ki sem próbáltam soha. Egy ideje viszont rám tört az érzés h úgy elszívnék egy szálat. Tetszenek ezek a vékony szálú cigik. De olyat szeretnék ami e leggyengébb. Javaslatok?

Nem szeretnék rászokni (mivel ugye a gyenge sem egészséges, meg hát jó drága) csak nagyon de tényleg nagyon ritkán szívnék el egy-egy szálat. Szerintetek meglehet állni h ne szokjon rá az ember, hanem csak heti 1 szálat szívjon mondjuk?


2016. szept. 19. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam! :) Meggondolom még a dolgot azért.
2016. szept. 22. 11:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 szálat nem fogsz szerintem kibírni, nem hogy heti 1-et, én is így kezdtem hogy csak kipróbálom és most már napi 1 doboznál tartok.. ha meg gyengével kezdesz akkor az lesz hogy ú de gyenge elszívok ebből még egyet, aztán legközelebb már veszel erősebbet mert nem érzel belőle semmit a 2. doboznál már, és így tovább, nem mondom hogy ne szívd csak rá fogsz szokni.
2016. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy hu de kiprobalnam.

Kertem egy szalat havertol. Es annyi. Nem nagy cucc.

Gyengevel kezdeni azert sem jo amugy, mert huu ez tok jo semmi ereje csak max mentolos meg mittudomen.

2016. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azóta kipróbáltad? És ha igen, milyet?

Am fiú vagy, vagy lány?

2017. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!