Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlanátok vékony cigit...

Ajánlanátok vékony cigit pasiknak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami legjobban ízlik, próbáld ki Őket. Ennyire egyszerű, ahány ember annyi féle szájíz.

Esetleg Te fizetsz egy olyan dologért hosszú távon ami nem tetszik?

2016. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mások véményére vagyok kíváncsi
2016. aug. 26. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok, de én furának tartanám, ha férfi kezében vékony cigit látnék. Az olyan "nőies" cigi, nem?
2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arany davidd slim. Van egy férfi ismerősöm aki olyat szív :) meg amugy is nem látszik az annyira a kézben, hogy slim
2016. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is vékonyat szívok férfi létemre. Ízlések és pofonok. 19/F
2016. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

B*zis.

Keress vastag, elegáns cigit. Mondjuk fekete hüvelybe töltöttet.

De leginkább ne dohányozz!

2016. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak adok igazat! Ugyanolyan kérdés ez, mint az, hogy viseljek-e rózsaszín inget?
2016. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5#-ös vagyok. Elvagytok tájolódva! Enyhe rózsaszín ing is van akin jól áll és mégsem homoszexuális. Képzeld nekem az egyetemen jó pár óra adó is vékonyat szív és férfi. Egy tárgy alapján LEHETETLEN pontosan megállapítani az ember szexuális beállítottságát. És azt sem hiszem, hogy valaki lenéz valakit azért mert éppen a másik ember vajas kenyeret eszik amot te utálsz például. Ugyanez a helyzet itt is szeritem. Senki nem mondta szerintem hogy fogadd el hanem csak törödj bele, hogy nem mindenki olyan mint az aktuális alany. 19/F
2016. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imre777 válasza:
Én nem!
2016. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!