Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Legjobb tekerős dohányok?

Legjobb tekerős dohányok?

Figyelt kérdés
Sárga Camel már túlságosan is mainstream, kék camel szimplán unalmas, esetleg tippek, hogy milyen dohányt vegyek tekerésre legközelebb? Persze amit MO.-n is lehet kapni :)

2016. szept. 22. 18:45
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg dohányboltba, én is azt szoktam. Általában segítőkészek. Azért nem tudok jobb választ adni, mert csak sárga camelt tekertem:D
2016. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tilburry. Nem reg leszoktam de ebbol tekertem.
2016. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Domingo (sima,mentol,vanilia,füstös),tilbury (piros,sárga),marlboro touch,golden virginia (elég prémium cucc, de 1730...),pueblo (adalékanyag mentes), excellent (nem mindenhol lehet kapni, inkább pesten van, de nagyon különleges ízek vannak: vanilia,alma,szilva,áfonyás-pezsgős mondjuk ez is drága.. 2000 körül), salsa (vanilia,cherry), stanley (áfonya,cherry,vanilia,szegfűszeg)


Remélem kimerítő volt :D

2016. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!