Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menyire gáz, ha valakinek...

Menyire gáz, ha valakinek büdös a haja, szája, ruhája? A cigarettázás nem igénytelenség?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Betegség.Mint a kávé,alkohol,drog.Szerintem.Bár én nem dohányzom,de szerintem az.Tudom,tudom,senki nem kényszerítette őket,de akkor is függőség.
2010. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én undorodok a cigi szagától, az étvágyamat is elveszi. nem tudom, hogy mi benne a jó.
2010. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Miért büdös?

Én szeretem a cigiszagot.

2010. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést... mennyire gáz? 1-től 10-ig?
2010. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen 1-10-ig. Kicsit gáz, nagyon gáz, stb... De hogy érthetőbb legyen, akkor 1-től 10-ig.
2010. ápr. 25. 22:52
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
én ki nem állhatom a cigit és a cigiszagot. ismerőseim dohányoznak és sajnos bent a lakásban. ha megyek hozzájuk , már amikor beérek érzem azt a büdös cigiszagot ami beivódott már a falakba és mindenbe!! de az összes dohányosnak büdös a ruhája, sok nő megpróbálja elnyomni parfümmel de még anank az illata is megváltozik és valami rettenetes szaga lesz az illetőnek. a cigizés 10-es skálán 10-es igénytelenség.
2010. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én dohányzok, és nem tartom gáznak. Sokkal kellemetlenebb az olcsó kölni órákig kitartó ocsmány, ragadós szaga.

Amúgy meg helyesírási szótárt szabad használni.

2010. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nagyon.gáz.

szerintem ha már valaki cigizik akkor (lány)fujja be magát valamivel.XD

2010. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha lenne még több dohányzó ember aki hozzászólna, mert azt gondolom Ők másképp látják mint a nemdohányzók. Egyébként én egy-két "büdös kölnis" emberrel találkoztam életemben, de minden nap találkozom "büdös cigis" emberrel. Akik az életüknél is jobban védik a mundér becsületét és ha itt feltennék egy kérdést, hogy szokták-e másra fújni a füstöt, akkor mind azt mondja, hogy Ők figyelnek, de még egy olyannal sem találkoztam, akit ez kicsit is érdekelt volna.

Azt hiszem a helyesírási szótár nem rám vonatkozik...

2010. ápr. 26. 14:16
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz, ha valaki büdös, de a cigarettaszag nem számít büdösnek. Bár én sem szeretem.
2010. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!