Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Extrém nagy hülyeséget csinált...

Extrém nagy hülyeséget csináltam! Vagy valami? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nos nagyon nagy hülyeséget csináltam 12éves vagyok és haverokkal suli után cigizni szoktunk. És egy szál suli után mennyire káros? Segitenétek? Trollok OFF!

#cigaretta #káros #gyerekcigi #gyerek cigi
2016. okt. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozz más bandához mert ez nem menő sőt nem is normális hogy 12 évesen cigizel. Ne ezzel hívd fel a figyelmet!
2016. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hosszútávon káros.
2016. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden egyes szál lassanként elveszi az életed. Nagyon káros
2016. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene csatlakoznia más "bandához"? Egyszerűen csak ne szívja. Nem valami bonyolult.
2016. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Későbbi életedet megrövidítheti. Tüdőrákot okoz.
2016. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Mondok neked valamit. Elég nagy hülye, aki szerint heti 5 szál cigi káros, meg rákos leszel tőle...

Deeeee!

Heti 5 szálból heti 10 szál lesz, aztán napi 3 aztán egy csomag/nap. Szóval ha igy tekintjúk igenis károssá válhat. Nehogy azt hidd, hogy egy idő után nem fogsz többet kívánni. És hidd el, ilyen fiatal korban rászokni nagyon veszélyes és drága...

És tényleg ne alapozz arra, hogy csak egy szál suli után. Lesz az több is, ha így folytatod. Nem akarok trollkodni, de kicsi vagy még ehhez. Sőt, magamat is fiatalnak tartom a dohányzáshoz, pedig 16 éves vagyok.

2016. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még túl korai. Nem vagy képes 12 éves fejjel felfogni, hogy hosszútávon meghalhatsz. Nem mondom azt, hogy tedd le a cigit mert ettől úgy sem fogod abba hagyni. Azt mondom, hogy vàrjál vele még néhány évet!
2016. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!